Тимошенко: вибори сфальсифіковано - Янукович нелегітимний президент

Тимошенко оскаржуватиме результати виборів у суді. Вона вважає, що Янукович ніколи не стане легітимно обраним президентом України

Кандидат в президенти, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що оскаржуватиме результати президентських виборів у суді, бо вибори президента були сфальсифіковані.

Про це Тимошенко заявила 13 лютого у зверненні до українського народу.

”Завершився другий тур президентських виборів, і я хочу низько вклонитися всім, хто підтримав мене у цей складний час своєю довірою, любов’ю, своїм голосом, роботою у штабах та на дільницях, своєю боротьбою за достойне життя. Я також низько вклоняюся усім, хто у цей важкий час молився за Україну та за нашу перемогу. І хай у вас не буде жодного сумніву, що ми з вами перемогли”, - сказала Тимошенко.

Водночас, прем’єр вважає, що її опоненти, як і у 2004 році, продемонстрували свою неготовність обиратися за чесними демократичними правилами. ”Вони чудово усвідомлювали, що не мають шансів завоювати прихильність більшості людей законним шляхом. Ми не втратили жодної миті. Усі ці дні та ночі, які минули від дня голосування, ми займалися важкою юридичною роботою. Ми збирали дані свідків, опрацьовували документи, працювали з юристами. І сьогодні я можу твердо сказати вам, що вибори в Україні було сфальсифіковано. І це вже не політична декларація, а чітка правова оцінка юристів”, - підкреслила вона.

Тимошенко також навела приклад про фальсифікації в Криму. ”Ми були шоковані тим, що на всіх без виключення дільницях юридично встановлено фальсифікації від 3 до 8% на користь Януковича. В цілому ж по Україні можливі обсяги фальсифікації складають понад 1 млн. голосів за різними технологіями. Цих голосів цілком достатньо для нашої спільної перемоги. Моє переконання в тому, що треба боротися, підтверджують також і останні свідчення окремих спостерігачів від ОБСЄ. Вони висловили бажання виступити в судах на нашому боці з відеоматеріалами, зі своїми оцінками, що на виборах в Україні були системні фальсифікації”, - заявила вона.

”Я розумію, що ви стомилися від жорстоких політичних боїв, і я разом з вами також хочу стабільності і спокою у нашій державі. Але якщо сьогодні ми не захистимо демократію, право вашого чесного вибору, завтра ми прокинемося в іншій країні, де правлять диктатура і беззаконня. Заради майбутнього нашої країни я прошу вас мене зрозуміти і підтримати. Це не тільки моя справа, це справа усіх чесних людей – захистити нашу свободу”, - зазначила Тимошенко.

”Маючи всі докази, я прийняла єдине можливе рішення – оскаржити результати виборів в суді. Я буду на підставі юридичних аргументів захищати нашу державу, ваш вибір. Я дуже добре знаю, так як і ви, якість роботи наших судів. Але в той же час моя відповідальність перед вами, перед країною зобов’язує мене боротися за відновлення справедливості. Не піти сьогодні до суду означає здати Україну криміналітету без бою”, - вважає прем’єр.

"Я не буду збирати майдани і не допущу публічних громадянських протистоянь. Україні як ніколи потрібні стабільність та спокій. І саме тому ми будемо діяти тільки в правовий спосіб і тільки у суді.

Але я хочу чітко заявити: Янукович – не наш президент. І як би не розгорталися далі обставини, він ніколи не стане легітимно обраним президентом України", - заявила Тимошенко.

"І ще одне, що спонукає мене йти до суду. Навіть ще до оголошення остаточних результатів виборів Янукович зробив низку різких антиукраїнських заяв, які прямо суперечать українським національним інтересам. І це тільки початок.

Кричущим фактом нечесності стало нещодавнє голосування Партії регіонів проти власного законопроекту про підвищення соціальних стандартів, того самого, на чому будувалися усі передвиборчі піар-технології Януковича.

Саме тому я готова і здатна боротися. Я хочу сказати вам, що буду робити усе можливе, щоб захистити вас, ваших дітей і нашу рідну державу. І тому я прошу вашого розуміння і підтримки на цьому складному шляху. Я була і залишаюся з вами", - підбила підсумок голова Кабміну.

Нагадаємо, Партія регіонів заявляє, що суди відмовили в задоволенні 72 позовів Блоку Юлії Тимошенко по оскарженню результатів виборів президента.

Про це йдеться в заяві прес-служби ПР.

У Партії регіонів висловлюють подив, чому не називаються конкретні виборчі дільниці, по яких БЮТ нібито домоглися бажаного для них судового рішення.

"Нічого дивного в цьому немає. По одній простій причині - немає і самих перемог. Вони - плід хворобливої уяви наших опонентів, і нічого більше", - йдеться в заяві.

"Насправді, усе що відбувається - результат банального бажання потягнути час, щоб на день, два, три, на тиждень відтягнути закономірний фінал - прощання з владою. А ще - замести сліди своїх непорядних діянь, і насамперед - незаконного використання величезних коштів з Держбюджету у виборчій кампанії Тимошенко", - вважають регіонали.

За результатами підрахунку 100% електронних протоколів дільничних виборчих комісій перше місце на президентських виборах посідає лідер Партії регіонів Віктор Янукович із 48,95% голосів виборців.

За нього проголосували 12 мільйонів 481 тисяча 268 виборців.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко друга із 45,47% голосів. За неї віддали свої голоси 11 мільйонів 593 тисячі 340 громадян.

Відрив між кандидатами становить 3,48%.

Читайте також:

ПР: Тимошенко вже програла 72 позови по оскарженню виборів

Оброблено 100% бюлетенів: Янукович переміг

ЦВК перенесла розгляд скарг представників Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: