Тимошенко від хвилювання запропонувала Тігіпку посаду президента

Тимошенко публічно запросила до спільної роботи у владі Сіргія Тігіпка та Арсенія Яценюка.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко нагадала Сергію Тігіпку свою пропозицію очолити уряд у разі її перемоги на виборах президента. Пропонуючи Тігіпку прийти до влади, Тимошенко переплутала посади прем'єра і президента.

"Я публічно запросила Сергія Тігіпка після перемоги на виборах і створення парламентської більшості на посаду президента", - сказала Тимошенко в ході телемосту з Давосом, звертаючись до присутніх там Тігіпка та Яценюка.

Тимошенко також нагадала, що плідно співпрацювала з Арсенієм Яценюком. "Арсеній, з яким ми пройшли достатньо напружений шлях роботи у владі - це був нелегкий шлях. Але не тому, що ми погано разом працювали, а тому що політикум був неспокійний, збуджений і нескоординований", - зазначила прем'єр.

"Ми можемо повернутися до цих часів у нових параметрах якості. Думаю, Україна отримає саме таку команду", - сказала Тимошенко.

"Але я поважаю їх бажання будувати свої потужні партії сучасного типу, демократичні. І на парламентських виборах, коли вони до того 2,5 роки попрацюють у владі, вони покажуть надзвичайно високі результати", - сказала Тимошенко.

"Цим кандидатам у президенти не треба чекати, коли настане світлий момент наступних президентських виборів. Це все-таки п'ять років. Я хочу зараз їх публічно, на такій великій світовій арені, запросити до спільної роботи", - сказала Тимошенко.

За словами Тимошенко, програми Тигіпка та Яценюка збігаються з програмою самої Тимошенко. "Їх бажання сильної України співпадає з моїм. Їх бажання зробити красиву модерну Україну співпадають з моїм бажанням", - запевнила Тимошенко

"Після перемоги я надам всі можливості і зроблю переговорний процес прозорим, і вже 9 лютого вони можуть прийти і всі свої світлі напрацювання втілювати в життя. А я буду всіма своїми силами їм в цьому сприяти", - заявила вона.

На думку Тимошенко, "два політика заслуговують, щоб приступити до роботи зразу, а не чекати п'ять років" до наступних виборів президента.

Як відомо, Тимошенко оголосила, що їй вдалося досягти згоди з Тігіпком, і висловила задоволення з приводу того, що політик погодився стати її наступником на посту прем'єр-міністра України.

Проте Тігіпко заявив, що для нього ця заява стала повною несподіванкою і зазначив, що не підтримуватиме жодного з кандидатів у президенти в другому турі виборів. "Хай вони спочатку оберуться в президенти, а потім приходять до Тігіпка і розмовлятимуть. Якщо я їм на той час буду цікавий", - наголосив він.

Раніше політик заявив про готовність працювати прем'єром як при президентстві Тимошенко, так і Януковича.

Читайте також:

Тимошенко уклала політичну угоду з інтелігенцією

Тігіпка здивували слова Тимошенко про його згоду бути прем’єром

Тимошенко: я рада, що Тігіпко погодився стати прем'єром

Тігіпко готовий бути прем’єром як у Тимошенко, так і у Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: