Тимошенко відхрестилась від "нульових угод"

Юлія Тимошенко спростовує можливість підписання кредитної угоди з Росією на умовах "нульового варіанту".

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко спростовує можливість підписання кредитної угоди з Росією на умовах "нульового варіанту".

Про це Тимошенко повідомила сьогодні на брифінгу, коментуючи оприлюднене Віктором Ющенком технічне завдання для урядової делегації на переговорах з Росією про виділення кредиту.

"Я в очі не бачила технічне завдання. Там немає підпису прем’єр-міністра. Я не знаю, звідки взялися ці ксерокопії, і я ніколи в житті не зроблю жодного кроку, який би був спрямований на ратифікацію "нульових угод", на будь-які інші речі, або на втрату для України газотранспортної системи", - сказала Тимошенко.

Прем’єр-міністр підкреслила, що уряд проводитиме переговори з усіма країнами, які можуть надати Україні кредитні ресурси для покриття дефіциту бюджету. За її словами, йтиметься про довгострокові кредитні угоди на ринкових умовах.

"Мене дивує, що для дискредитації уряду зараз розгорнута така кампанія", - додала глава уряду.

Як повідомлялося, сьогодні на засіданні РНБО Віктор Ющенко заявив про неприпустимість надання згоди України на "нульовий варіант" задля отримання російського кредиту.

Читайте також:

Президент вважає, що "нульовий варіант" між Росією та Україною неприпустимий
Ющенко на РНБО: газові угоди Тимошенко загрожують державності
Тимошенко в своїй манері спростувала звинувачення Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: