Тимошенко виділила на підтримку діаспори майже 50 мільйонів

При цьому уряд в однобічному порядку, без узгодження з Верховною радою, вніс зміни до держбюджету на 2009 рік.

Кабінет міністрів виділив п'яти міністерствам і відомствам 47 мільйонів гривень для підтримки зв'язків із зарубіжною діаспорою.

Відповідна постанова, опублікована на урядовому порталі, зобов'язує одержувачів коштів подати в Кабмін проекти постанов, які б регламентували порядок витрачання виділених сум "для здійснення заходів щодо підтримки зв'язків із закордонними українцями".

Під керівництвом Юлії Тимошенко уряд розподілив кошти на підтримку зв'язків з діаспорою між МЗС, якому дісталося 15 мільйонів гривень, Міністерством культури і туризму (20 мільйонів), Міністерством освіти (5 мільйонів), держкомітетом з телебачення і радіомовлення (3 мільйони) і держкомітетом у справах національності і релігій (4 мільйони гривень).

Гроші для зв'язків з діаспорою виділені за рахунок перерозподілу коштів стабілізаційного фонду. При цьому в постанові прямо вказано, що уряд в однобічному порядку, без узгодження з Верховною радою, вніс зміни в деякі статті закону "Про державний бюджет України на 2009 рік".

Уряд зобов'язав Мінфін внести відповідні зміни до бюджету країни, а Держказначейство повинне перерахувати зі стабфонду кошти "без попереднього узгодження з комітетами Верховної ради України з питань фінансів і банківської діяльності і з питань бюджету".

Нагадаємо, раніше новий глава українського МЗС Петро Порошенко заявляв про необхідність збільшення фінансування роботи його відомства з держбюджету.

"Зараз мова йтиме про 15 мільйонів гривень, але це тільки перший крок, тому що ми вже розробили і подамо в уряд пропозицію про збільшення прибуткової частини бюджету по фінансуванню МЗС", - заявив Порошенко.

Читайте також:

Ющенко подякував діаспорі за допомогу і роздав їй ордени

У Канаді вважають, що Ющенко нічого не робить для України

Кабмін вирішив допомогти закордонним українцям

Ющенко обурився, що Тимошенко приділяє діаспорі замало уваги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: