Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тимошенко виділила на підтримку діаспори майже 50 мільйонів

При цьому уряд в однобічному порядку, без узгодження з Верховною радою, вніс зміни до держбюджету на 2009 рік.

Кабінет міністрів виділив п'яти міністерствам і відомствам 47 мільйонів гривень для підтримки зв'язків із зарубіжною діаспорою.

Відповідна постанова, опублікована на урядовому порталі, зобов'язує одержувачів коштів подати в Кабмін проекти постанов, які б регламентували порядок витрачання виділених сум "для здійснення заходів щодо підтримки зв'язків із закордонними українцями".

Під керівництвом Юлії Тимошенко уряд розподілив кошти на підтримку зв'язків з діаспорою між МЗС, якому дісталося 15 мільйонів гривень, Міністерством культури і туризму (20 мільйонів), Міністерством освіти (5 мільйонів), держкомітетом з телебачення і радіомовлення (3 мільйони) і держкомітетом у справах національності і релігій (4 мільйони гривень).

Гроші для зв'язків з діаспорою виділені за рахунок перерозподілу коштів стабілізаційного фонду. При цьому в постанові прямо вказано, що уряд в однобічному порядку, без узгодження з Верховною радою, вніс зміни в деякі статті закону "Про державний бюджет України на 2009 рік".

Уряд зобов'язав Мінфін внести відповідні зміни до бюджету країни, а Держказначейство повинне перерахувати зі стабфонду кошти "без попереднього узгодження з комітетами Верховної ради України з питань фінансів і банківської діяльності і з питань бюджету".

Нагадаємо, раніше новий глава українського МЗС Петро Порошенко заявляв про необхідність збільшення фінансування роботи його відомства з держбюджету.

"Зараз мова йтиме про 15 мільйонів гривень, але це тільки перший крок, тому що ми вже розробили і подамо в уряд пропозицію про збільшення прибуткової частини бюджету по фінансуванню МЗС", - заявив Порошенко.

Читайте також:

Ющенко подякував діаспорі за допомогу і роздав їй ордени

У Канаді вважають, що Ющенко нічого не робить для України

Кабмін вирішив допомогти закордонним українцям

Ющенко обурився, що Тимошенко приділяє діаспорі замало уваги

Залиште свій коментар

Вибір редакції