Тимошенко виділила Порошенку 63 мільйони гривень

Уряд надав МЗС 63 мільйони гривень для фінансування існуючих дипмісій України за кордоном та відкриття нових.

Кабінет міністрів виділив Міністерству закордонних справ зі Стабілізаційного фонду 63 мільйони гривень на утримання закордонних дипломатичних установ.

Відповідне розпорядження було ухвалено на засіданні уряду 21 жовтня.

За даними МЗС, яке нещодавно очолив Петро Порошенко, виділення цих коштів дозволить стабілізувати критичний фінансовий стан закордонних дипломатичних установ України, покриє статті видатків, які забезпечують життєдіяльність дипустанов, покращить умови праці та життя співробітників закордонних дипломатичних представництв України.

Зазначені кошти також будуть спрямовані на забезпечення захисту прав громадян України за кордоном, зокрема, відкриттю Генерального консульства України в Едмонтоні (Канада), де проживає чисельна українська громада.

Секретаріат президента, дипломати і експерти раніше неодноразово заявляли про недостатнє фінансування МЗС і дипломатичних представництв. Одразу після свого вступу на посаду Петро Порошенко наголосив на необхідності терміново збільшити кошти, які виділяються його відомству.

"Зараз мова йтиме про 15 млн грн, але це тільки перший крок. Ми розроблятимемо, - вірніше, вже розробили і подамо в уряд пропозиції про збільшення прибуткової частини бюджету щодо Міністерства закордонних справ", - повідомив він.

Читайте також:

Порошенко попросив 15 мільйонів, щоб урятувати МЗС

Порошенко переорієнтує зовнішню політику України на схід

В МЗС Росії Порошенку побажали успіху

Порошенко пробачив Тимошенко всі образи. Історія "кохання"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: