Тимошенко відмовилася оскаржувати результати виборів

Юлія Тимошенко, котра судилася з ЦВК за результати вибори президента, відкликала свою заяву з Вищого адмінсуду. Вона пояснила це тим, що ВАСУ відмовився вивчати та досліджувати доказову базу, на якій ґрунтується сам позов.

Кандидат на посаду президента України, прем`єр-міністр Юлія Тимошенко відкликала свій позов щодо скасування результатів президентських виборів.

Відповідне клопотання Тимошенко заявила в суботу в ході судового засідання.

Вона мотивувала своє рішення тим, що напередодні суд відмовив їй у задоволенні клопотань щодо витребування первинної виборчої документації та інформації про наявність у реєстрі виборців осіб, які, за даними МВС України, станом на 7 лютого 2010 року – день проведення другого туру виборів - значаться як померлі.

"Фактично було відмовлено вивчати та досліджувати доказову базу, на якій ґрунтується сам позов", - сказала Тимошенко.

"За таких обставин ми не бачимо сенсу у продовженні розгляду цієї справи. Враховуючи вище викладене, керуючись ч. 1 ст. 155 Кодексу адміністративного судочинства та з огляду на небажання встановлення об'єктивної істини у справі через формальний підхід до позову, ми відкликаємо подану заяву", - підсумувала Тимошенко.

Суд пішов у дорадчу кімнату для ухвалення рішення за заявою Тимошенко про відкликання позову.

На брифінгу Тимошенко заявила, що, як і простий громадянин, не змогла довести свою правоту в суді та зіштовхнулася з машиною, "котра працює далеко не на засадах правосуддя".

Вона зазначила, що "чесний суд в майбутньому" на основі її позову доведе факти фальсифікацій результатів президентських виборів.

"Відбулась підробка голосування і підробка волевиявлення людей. Я думаю, що для історії наш позов з усіма додатками залишиться у Вищому адміністративному суді України, і рано чи пізно чесна прокуратура, чесний суд дадуть оцінку тому, що Янукович не був обраний президентом України і що волевиявлення людей по суті справи підроблено", - сказала Тимошенко.

Вона вкотре розкритикувала рішення суду про відмову в прямій тарсляції засідання. На її думку, якщо б велась пряма трансляція засідання суду кожному громадянину було б зрозуміло, що "Янукович - не президент України".

Як повідомлялося, о 9.30 20 лютого Вищий адмінсуд продовжив слухання за її позовом щодо оскарження результатів президентських виборів.

Сама Тимошенко прибула в суд у супроводі свого представника, народного депутата Андрія Портнова, з невеликим запізненням - після того, як суд почав засідання.

Нагадаємо, у п'ятницю, 19 лютого, ВАСУ почав розгляд позову Тимошенко щодо скасування результатів виборів, згідно з якими переможцем став лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

Суд почав розгляд справи по виборах у неповному складі - на засідання прийшли 49 із 55 суддів.

Виступаючи на судовому засіданні, сама Тимошенко назвала сім технологій фальсифікації нинішніх виборів та висловила упевненість в призначенні третього туру голосування.

Вищий адміністративний суд відмовив у задоволенні клопотання прем'єр-міністра Тимошенко стосовно витребування виборчої документації з 6 окружних виборчих комісій.

Команда Тимошенко також просила організувати пряму телетрансляцію судового засідання. Втім, ВАСУ їй в цьому відмовив, вирішивши транслювати в прямому ефірі тільки оголошення судового вироку. Проти трансляції виступали представники Віктора Януковича.

Читайте також:

Прихильники Тимошенко і Януковича змусили обмежити рух транспорту в Києві

БЮТ: Тимошенко виконає будь-яке рішення суду по виборах

Тимошенко назвала суду сім технологій фальсифікації виборів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: