Тимошенко "відкрила секрет": зі справи проти Кучми буде пшик

Тимошенко переконана, що що справа проти екс-президента Леоніда Кучми "закінчиться нічим" - "з усього цього буде пшик".

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що справа проти екс-президента Леоніда Кучми "закінчиться нічим".

"Що буде з цього? Я переконана, що з усього цього буде пшик. Вони затягнуть час, це завершиться нічим", - сказала вона ефірі одного з телеканалів.

На думку Тимошенко, цією справою президент Віктор Янукович намагається відволікти увагу суспільства від важливих проблем.

"Для Януковича це димова шашка, яку він взірвав саме в той день, коли я збиралася їхати в Брюссель", - зазначила екс-прем'єр.

"Він хоче відволікти увагу людей від радикального зростання цін, підвищення тарифів, втрати робочих місць. Він хоче відволікти увагу суспільства від того, що руйнується малий і середній бізнес. І ще він відволікає увагу від великих корупційних скандалів, з якими він персонально пов'язаний", - вважає екс-прем'єр.

"Він також відволікає увагу від своєї бездарності, недолугості, непрофесіоналізму, від повного провалу економічної і соціальної політики України, від Межигір'я, від пробок на Подолі, від того, чим живе країна і чим вона незадоволена", - додала вона.

Тимошенко також висловила думку, що справа проти Кучми для Януковича має багато завдань.

"Я не виключає, що будуть розправлятися і з Пінчуком, і з його телеканалами, і безумовно, будуть маскувати політичні репресії, які є в країні, такими гучними справами, які потім нічим не завершаться", - зазначила лідер "Батьківщини".

Нагадаємо, 21 березня стало відомо, що проти другого президента України порушено кримінальну справу, а також видано заборону про невиїзд. Його підозрюють у співучасті у вбивстві. Зокрема, Кучма підозрюється в перевищенні повноважень і дачі указів відповідним службам, які і призвели до смерті Гонгадзе.

Читайте також:

Вдова Гонгадзе вимагає суду над тими, хто покривав убивство

Литвина здивувало порушення кримінальної справи проти Кучми

Кравчук: Кучма не знав, що слова "заткніть рота Гонгадзе" підлеглі сприймуть, як вказівку до дії

У Мельниченка є докази, що вбивство Гонгадзе організував Литвин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: