Тимошенко відлетіла до Лівії у сукні в мусульманському стилі

Ескізи створювали, враховуючи ісламські традиції в жіночому костюмі - одяг має бути максимально закритим, неяскравим і не відвертим.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко була у Лівії в спеціальному вбранні.

Закривати повністю голову Тимошенко не стала, але довжина спідниці значно збільшилася. Над створенням вбрання працювала модельєр Айна Гасе.

Свої ескізи вона створювала, враховуючи ісламські традиції в жіночому костюмі - одяг має бути максимально закритим, неяскравим і не відвертим.

"Костюм вийшов абсолютно не нудний, жіночний і дуже в стилі Юлії Володимирівни", - розповіла модельєр.

"Сукню Тимошенко шили з щільного шовку молочного кольору. Особливу увагу звернули на довжину спідниці, яка виходить за рамки європейських стандартів. Прикраси до сукні не передбачалися", - додала вона.

Нагадаємо, вчора, 25 травня, розпочався офіційний дводенний візит Юлии Тимошенко до Лівії.

Прем'єр запропонувала Лівії взяти участь у приватизації Одеського припортового заводу. За її словами, багата на газ Лівія зможе забезпечити стабільну роботу цього підприємства.

Крім того, раніше секретар Вищого Народного Комітету Лівії виступив з пропозицією відмінити візовий режим з Україною. Він вважає, що такий крок значно спростить розвиток двосторонніх відносин між країнами в усіх напрямках, у тому числі й економічному.

У відповідь Тимошенко підкреслила, що, враховуючи розвиток економічної співпраці України і Лівії, цілком логічно спростити візовий режим.

Читайте також:

Тимошенко пропонує Лівії приєднатися до приватизації ОПЗ

Лівія пропонує відмінити візовий режим з Україною

Депутатський гардероб коштує 44 тисячі у.о.

Тимошенко відлетіла до Африки за нафтою

ВідеоТимошенко у Лівії в спеціальному вбранні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: