Тимошенко пообіцяла судити Єханурова за корупцію

"Таку корупцію Україна не може пробачити, коли на здоров'ї солдатів заробляються сотні мільйонів гривень", - заявила вона.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що не збирається вибачатися перед міністром оборони Юрієм Єхануровим у зв'язку із заявою на засіданні Кабміну про необхідність відставки міністра після виявлення фактів корупції в міністерстві.

"Я думаю, що моє вибачення перед Єхануровим буде виглядати як постановка питання про звільнення його на наступному сесійному тижні. Таку корупцію Україна не може пробачити, коли на здоров'ї солдатів, на харчуванні солдат заробляються сотні мільйонів гривень", - заявила прем'єр на брифінгу.

"Це не просто звільнення. Відповідати треба за Кримінальним кодексом", - додала Тимошенко.

Вона знову заявила, що і висновки КРУ, і висновки уповноваженого уряду з питань боротьби з корупцією щодо діяльності Міноборони правомірні.

"Всі ці люди мають рацію. Треба, щоб хоча б раз спрацювала Генеральна прокуратура. І щоб хоч один чиновник відповів за такі зловживання, перебуваючи при владі", - наголосила Тимошенко.

За її словами, на даний час всі міністерства перевіряються, і якщо будуть "такі сюрпризи, то будемо подавати і інших міністрів на звільнення".

Як відомо, до Верховної ради вже внесено проект постанови про звільнення Єханурова з посади міністра оборони.

Відставку міністра ініціювала прем'єр Тимошенко. Це відбулося після доповіді голови Контрольно-ревізійного управління Миколи Сивульського, згідно з яким КРУ виявила факти корупції та зловживань у діяльності Міноборони. Зокрема, працівники міністерства звинувачуються у зловживаннях при закупівлі продуктів і паливно-мастильних матеріалів для потреб військових, а також у земельних махінаціях.

Доповідь про корупцію в Міноборони призвела до публічного скандалу між Єхануровим і Тимошенко. Міністр перебив доповідь про зловживання в його відомстві та назвав її "спектаклем", а прем'єр пообіцяла відправити Єханурова до Генпрокуратури.

Читайте також:

Єхануров поскаржився Ющенку на Тимошенко та відсутність грошей

Міноборони вважає Росію й Румунію ворогами України

Рада відклала звільнення Єханурова

Єхануров: незабаром мене проклинатимуть дуже багато людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: