Тимошенко відмовилася у Криму розмовляти російською

Кримчани попросили Тимошенко спілкуватися російською, проте вона не погодилася, зазначивши, що як прем'єр повинна розмовляти державною мовою.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко відмовилася виступати українською мовою в Криму, але зізналася, що український вивчила тільки в 36 років.

"Я навчилася говорити українською, коли мені було десь 36 років, а до цього в мене мама і вся родина - ми всі розмовляли російською. У мене досі мама не розмовляє українською", - сказала Тимошенко.

На зустрічі прем'єра з мешканцями кримських сіл прихильники лідера опозиційної Партії регіонів Віктора Януковича попросили її розмовляти російською.

Тимошенко, звертаючись до них, заявила, що як прем'єр-міністр України зобов'язана розмовляти українською, і продовжила виступ державною мовою.

"Не в мові справа, а в тому, хто і що краде в Україні. А я хочу, щоб грабувати припинили", - заявила Тимошенко.

Як повідомлялося, Тимошенко заявила, що вона єдиний політик у країні, в якого немає в Криму землі. Тимошенко також додала, що впливові політики в Україні мають великі ділянки землі. Зокрема, вона знову зазначила, що в розпорядженні лідера Партії регіонів є 140 гектарів землі і велика резиденція. Крім того, за її словами, у Віктора Ющенка є 13 гектарів землі.

В свою чергу президент Віктор Ющенко заявив, що Тимошенко володіє найбільшою офшорною компанією на Кіпрі.

За його словами, Тимошенко "володіє найбільшою офшорною компанією в Кіпрі - але не має навіть "Запорожця".

Читайте також:

Ющенко: Тимошенко володіє найбільшою офшорною компанією на Кіпрі

Тимошенко в Криму визнала себе бомжем

Тимошенко: криза завершується через 2-3 місяці

Путін назвав Тимошенко "її превосходительством" 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: