Тимошенко відмовили у прямій трансляції судового засідання

Суд дозволив транслювати лише проголошення вироку щодо оскарження результатів виборів. Втім, відеозйомку в залі суду проводити дозволили.

Вищий адміністративний суд України вирішив транслювати лише проголошення остаточного рішення  засідання за позовом прем'єр-міністра Юлії Тимошенко до ЦВК.

Таким чином, суд частково задовольнив клопотання представника Тимошенко Андрія Портнова, дозволивши проведення фото- та відеозйомки та звукового запису під час судового засідання.

Колегія суддів повернулася із нарадчої кімнати, і засідання продовжується.

Нагадаємо, сторона Віктора Януковича у Вищому адмінсуді виступила проти прямої трансляції судового засідання за позовом Юлії Тимошенко.

З відкриттям засідання Перший Національний телеканал почав пряму трансляцію з суду. Проте через 5 хвилин її було припинено.

Нагадаємо, 16 лютого лідерка БЮТ подала до ВАСУ позовну заяву щодо оскарження результатів виборів. Як повідомила Тимошенко, позовна заява нараховує 9 томів, в яких містяться докази фальсифікацій на виборах.

В результаті ВАСУ призупинив постанову Центрвиборчкому про визнання Януковича переможцем виборів до розгляду позову Тимошенко.

Читайте також:

У Києві розпочався суд, який вирішить долю виборів

Сторона Януковича проти прямої трансляції суду по виборах

Тимошенко прибула до суду оскаржувати результати виборів

Рада позбавила Януковича депутатських повноважень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: