Тимошенко відмовиться від гасел "Вона працює"

Колізії з гаслами виникають тому, що працюють з кандидатами у президенти політтехнологи, які не знають менталітету українського виборця.

Учасник майбутніх президентських перегонів прем’єр-міністр Юлія Тимошенко змінює свої передвиборчі гасла. Судячи з нових агітаційних плакатів, особливістю її стратегії тепер є проведення аналогії між "Вона" і "Україна".

Експерти називають кілька причин, що спонукали штаб кандидата на такий крок. Одна з них - це бажання позбутися сарказму та негативу, яким обросло її попереднє гасло. "Вона працює, Україна – голодує!", "Не працюй, вона працює!" – такі й багато інших перефразованих виборчих лозунгів кандидата Тимошенко можна було побачити на білбордах та в Інтернеті. Тепер "працює" не "Вона", а "Україна". Таку трансформацію гасла можна пояснити щонайменше двома причинами, зауважив політолог Юрій Шведа.

Перше пояснення – це юридичний аспект, щоб не було правових наслідків щодо "фальстарту" передвиборчої кампанії. Але найвірогідніше - це нівелювати насмішки. "Те, що гасло було перефразовано і подано, що "Вона – це Україна", швидше за все, це спроба трансформувати негатив, який викликало колишнє гасло. Це зміна формату на ходу", - каже Юрій Шведа.

Утім, не менш важливим є й те, що зміна формату - це своєрідний "удар" для штабу головного конкурента – Януковича, який будує свою кампанію на критиці Тимошенко, додав експерт. Такі колізії з гаслами виникають тому, що працюють з кандидатами не українські політтехнологи, а люди, які не знають специфіки менталітету українського виборця. Західні технології на Україні не проходять, каже Шведа.

Український виборець сприймає гасла на білбордах неадекватно, хитрі задуми політтехнологів не проходять, це підтверджує й директор Центру з інформаційних проблем територій НАН України Петро Жук. Доказом є дослідження Центру, яке показало, що лише трохи більше одного відсотка опитаних мешканців Києва, Львова та Полтави довіряють гаслу "Вона працює"; три відсотки гаслу Януковича "Почую кожного", а лідером довіри з тридцятьма відсотками є гасло діючого президента: "Скасуємо депутатську недоторканість: закон один для всіх".

Читайте також:

У Харкові з’явилась білборди "Вони – кака, Вона – цяця"

Свинарку Вона почала шукати міліція

У Львові з’явилася відповідь на рекламу Тимошенко "Вона працює"

Схожий на Литвина "ВІН" сплагіатив рекламу Тимошенко

ВідеоТимошенко про підвищення мінімальних зарплат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: