Тимошенко відповіла КРУ: не я витрачала державні гроші на конкурси краси

За словами Тимошенко, керівник ГлавКРУ за рахунок державних грошей, проводив конкурси краси, використовуючи не просто державні гроші, а ще й кошти профспілок.

 Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко спростувала звинувачення голови КРУ Петра Андрєєва у рекордному витрачанні її урядом у 2008-2009 роках коштів з держбюджету.

"Я думаю, що таким людям не місце у владі, і все, що він там гучно оголошує – це є повним невіглаством та дурницями, я навіть це не буду коментувати. Поки що єдине, що мені пред’явила діюча влада в якості порушення, – це виплата пенсій людям у розпал кризи", - зазначила Тимошенко.

У той же час Андрєєв, за її словами, працюючи на своїй посаді за рахунок державних грошей, проводив конкурси краси, використовуючи не просто державні гроші, а ще й кошти профспілок контрольно-ревізійного управління.

Такі люди, як чинний голова КРУ, з часом відповідатимуть за "розбазарювання" державних ресурсів, наголосила Тимошенко.

"Я вважаю, що рано чи пізно і до таких екзотичних керівників контрольно-ревізійного управління як Андрєєв, також дійде черга, і вони будуть відповідати за розбазарювання державних грошей на конкурси краси для ревізорів", - заявила лідер "Батьківщини".

Нагадаємо, Андрєєв раніше заявив, що сума виявлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів за час функціонування уряду Тимошенко сягнула рекордного за всі роки роботи ГоловКРУ рівня і обраховується десятками мільярдів гривень.

Читайте також:

НБУ спростував заяву Тимошенко про неконтрольовану емісію

Тимошенко попросила Генпрокуратуру закрити "абсурдну" справу проти неї

Тимошенко попросить ГПУ розслідувати запуск урядом "друкарського станка"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: