Тимошенко "відправила" Кірєєва до в'язниці

1 вересня під час судового засідання у справі Тимошенко екс-прем'єр дозволила собі емоційні висловлювання на адресу судді Родіона Кірєєва.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко під час судового засідання у газовій справі назвала суддю Родіона Кірєєва злочинцем і сказала, шо його місце - у в'язниці.

Так вона відреагувала на рішення судді залучити до матеріалів справи лише ті документи, які підтримало обвинувачення.

"Да ви злочинець, ви є співучасником злочину! Такий молодий, такий цинічний, такий нахабний... Ваше місце - у в'язниці! Яка мати вас виховувала? Для чого ви одягнули цю мантію? Коли ви фальшуєте на очах у всіх кримінальну справу, то яке виховання вам дала мати?", - обурилася Тимошенко.

Перед цим сторона захисту попросила долучити до матеріалів справи документи, які, на їхню думку, доводять невинуватість Тимошенко.

Серед них аудит "Нафтогазу" від компанії Ernst&Young, контракти на поставку технічного газу між "Нафтогазом" та Укртрансгазом, два протоколи засідання правління "Нафтогазу", за якими голові НАК Олегу Дубині давалися повноваження діяти на газових переговорах на свій розсуд, бухгалтерська довідка "Нафтогазу", яка, на думку захисту, спростовує висновки судово-економічної комісії, а також контракти РосУкрЕнерго про купівлю і передачу "Укргазенерго" газу у 2006 та 2010 роках.

Під час розгляду цих клопотань між прокурорами, суддею та адвокатами кілька разів відбувалися словесні перепалки.

У ході однієї з них адвокат Тимошенко Юрій Сухов назвав Кірєєва "Юлією Володимирівною".

Раніше Тимошенко також заявила, що має намір подати заяву про злочин на чотирьох прокурорів, які представляють сторону обвинувачення у суді.

Про це вона сказала після того, як Кірєєв не дозволив їй зробити заяву, вимагаючи встати.

"Завтра ми подамо у письмовому вигляді заяву про злочин проти 4 прокурорів", - сказала Тимошенко.

За її словами, прокурори приховують документи, які доводять "сфальсифіковану справу" проти неї.

Тимошенко мотивує це тим, що прокурори не підтримали клопотання захисту про долучення матеріалів, які на думку її захисту, доводять відсутність складу злочину в її діях.

Як відомо, Тимошенко обвинувачується у перевищенні службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Росією на постачання і транзит газу. Стаття, яку їй інкримінують, передбачає до 10 років позбавлення волі.

Читайте також:

Мєдвєдєв: Тимошенко судять за домовленості з Росією

Суд у справі Тимошенко розпочав вивчення речових доказів

Тимошенко можуть посадити вже наступного тижня

Янукович: я зробив би все можливе, щоб суду над Тимошенко не було

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: