Тимошенко відпустили з допиту святкувати Новий рік

За словами Тимошенко, вона отримала доказ, що все досудове слідство було сфальсифіковане.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко після півторагодинного допиту вийшла з приміщення Генпрокуратури зі словами: "Наразі все нормально". За словами Тимошенко, у ГПУ її почали знайомити з усіма документами, що стосуються її кримінальної справи.

"Сьогодні мене розпочали знайомити з кримінальною справою щодо виплати пенсій", - сказала вона.

Тимошенко зауважила, що сьогодні їй пред’являли графіки того, як швидко мають бути прочитані документи справи. "Сьогодні мені пропонували висловити свої думки відносно того, як я можу і мушу знайомитися зі справою", - наголосила лідер "Батьківщини".

За словами Тимошенко, сьогодні вона отримала доказ, що все досудове слідство було сфальсифіковане. "Не було необхідної експертизи, не були зроблені усі необхідні слідчі дії, проігноровані були всі можливості опитати свідків, не було зроблено те, що вони мусять робити за законом", - сказала Тимошенко.

Вона також висловила переконання, що на етапі проведення судового засідання також будуть сфальсифіковані його результати.

Нагадаємо, 30 грудня лідер "Батьківщини" пробула на допиті понад 11 годин.

Тимошенко було пред'явлено остаточне обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки).

Обвинуваченій у нецільовому використанні 180 млн і 200 млн євро, які Україна отримала за Кіотським протоколом, та іншим збиткам державі - оголошено про закінчення досудового слідства та надано для ознайомлення матеріали кримінальної справи.

Читайте також:

Тимошенко побачила "провал обвинувачень і терору" Генпрокуратури

США зажадали від України припинити арешти соратників Тимошенко

Тимошенко принесла до Генпрокуратури новорічні іграшки

В Одесі ялинку з фото Тимошенко обвили колючим дротом

ВідеоТимошенко відпустили з допиту святкувати Новий рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: