Тимошенко відсвяткувала ювілей Лівійської революції

У Лівії прем'єр взяла участь в урочистостях та поговорила про літаки й інші економічні питання.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко перебуває з офіційним візитом у Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамагирії. У ході візиту глава українського уряду взяла участь у святкуванні 40-річчя Вересневої революції в Лівії.

Тимошенко взяла участь в урочистих заходах, присвячених п’ятитисячолітній історії Лівії до Вересневої революції та її здобуткам у 40-річний післяреволюційний період.

Крім того, Тимошенко провела зустріч із лівійськими політиками. Зокрема, вона зустрілася із Секретарем Вищого Народного Комітету (главою уряду) Лівії Аль-Багдаді Алі Аль-Махмуді.

Сторони обговорили низку питань двостороннього торговельно-економічного співробітництва, зокрема, у військово-технічній та авіаційній сферах.

Нагадаємо, до Лівії Юлія Тимошенко відправилася 1 вересня з польського Гданська, де вона брала участь у заходах, присвячених 70-й річниці від початку Другої світової війни.

У Польщі Тимошенко провела зустрічі з російським прем'єром Володимиром Путіним, польским президентом і прем'єром Лехом Качинським і Дональдом Туском.

За підсумками зустрічі з Путіним Тимошенко, зокрема, відзначила, що Україна та Росія вирішили свої газові проблеми. Зокрема, Україна домовилася, що буде оплачувати тільки обсяги російського газу, які були фактично отримані нею.

Читайте також:

Тимошенко владнала з Путіним газові проблеми і запросила його в гості

Тимошенко пішла на поступки Путіну: газові компроміси України

Тимошенко знайшла час для зустрічі з Качиньським і Туском

Тимошенко вимагає в Литвина скасувати депутатські пільги

ВідеоТимошенко на святкуванні Лівійської революції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: