Тимошенко запропонувала альтернативу підвищенню пенсійного віку

Тимошенко вважає, що підвищення пенсійного віку можна замінити створенням нових робочих місць та покращенням інвестиційного клімату.

Юлія Тимошенко
Блок Юлії Тимошенко
Тимошенко запропонувала альтернативу підвищенню пенсійного віку
Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що замість підвищення пенсійного віку потрібно створювати робочі місця і покращувати інвестиційний клімат. Про це колишній прем'єр-міністр заявила в інтерв'ю виданню "Главное".

За її словами, підвищення пенсійного віку є "чітка і банальна" альтернативна пропозицію: "Потрібно створювати робочі місця, прибираючи корупцію з малого бізнесу, відкриваючи доступ до інвестицій з усього світу. Ви знаєте, що у нас на 40% скоротилися інвестиції, порівняно з кризовим 2009 роком?", - наголосила Тимошенко.

"Потрібно створювати спеціальні пільгові системи оподаткування для слаборозвинених, депресивних територій, куди можуть прийти інвестиції. Сьогодні за різними розрахунками від 5 до 7 млн. українців працюють за межами України. І вони не заробляють на пенсії тим пенсіонерам, які сьогодні на солідарній основі отримують пенсію в Україні", - додала Тимошенко.

За її словами, єдиний вихід, який може бути з цієї ситуації, це "не підвищення пенсійного віку, а створення інвестиційного клімату в Україні та робочих місць".

"Чому в кризу, в 2009 році, коли весь світ падав, у нас інвестицій було на 40% більше? Справжніх іноземних інвестицій, не з Кіпру від цих наших олігархічних кланових утворень. Тому що ми намагалися кожен день робити якийсь крок уперед. Знаєте, якби не криза, ми б мали зовсім іншу країну сьогодні. Зовсім іншу країну", - зазначила Тимошенко.

Як повідомлялося раніше, донеччани першими відчують дію пенсійної та адміністративної реформ. Уряд планує розпочати їх зі скорочення чиновників нижчої та середньої ланки, передаючи їхні повноваження в інші інстанції.

При цьому великі зміни торкнуться роботи Пенсійного фонду, якому довірять боротьбу з недобросовісними роботодавцями.

Читайте також:

Через рік кожен накопичуватиме собі пенсію сам

Уряд пообіцяв до 2012 року "другий рівень" Пенсійної системи

Азаров запевнив пенсіонерів, що після реформи їхнє життя покращиться

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: