Тимошенко вигнала міністра з засідання уряду

Прем'єр змусила Георгія Філіпчука негайно і особистно поспілкуватися з розлюченими татарами, а потім повернутися на засідання уряду.

Георгій Філіпчук
УНІАН
Георгія Філіпчука відправили до татар
Прем'єр Юлія Тимошенко вигнала міністра охорони навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука із засідання Кабінету міністрів.

Це відбулося після того, як Тимошенко поцікавилася, чи зустрічався Філіпчук особисто із кримськими татарами, які пікетують Кабмін, з питання відведення їм земель.

Після того, як міністр повідомив, що цим питанням займаються його заступники, Тимошенко заявила, що доручила йому особисто зустрітися з людьми, і відправила його на зустріч із пікетниками прямо із засідання Кабміну.

"Я прошу йти прямо зараз і після того, як ви особисто зустрінетеся, повернутися на засідання Кабінету міністрів" - сказала вона.

Вона підкреслила, що давала доручення Філіпчуку розібратися із землевідведенням кримським татарам ще 5 листопада.

Прем'єр вважає, що пікет представників кримських татар під Кабміном у середу - це свідчення неврегулювання питання міністром.

Філіпчук на засіданні уряду повідомив, що в міністерстві працює група, яка, виїжджаючи в Крим, намагається на місці врегулювати питання відведення земель кримським татарам з місцевою владою, Академією наук і Міністерством аграрної політики.

Як повідомлялося, ще у травні 2008 року президент Віктор Ющенко доручив Кабінету міністрів вжити невідкладних заходів щодо вирішення проблемних питань, які виникають під час отримання громадянами, які проживають в Криму, права на землю.

Нагадаємо, Георгій Філіпчук – не єдиний міністр, який сьогодні, 15 квітня, потрапив під "гарячу руку" прем'єра. Так, дізнавшись про невиплату шахтарям зарплат, гроші на які були виділені ще 2 тижні назад, прем'єр назвала роботу Міністерства вугільної промисловості "халатною і нахабною", главі міністерства Віктору Полтавцю винесла попередження, а його заступнику Сергію Офіцерову – догану.

Читайте також:

Тимошенко назвала роботу свого міністра "халатною і нахабною"

ПР вимагає звільнити голову МОЗ за вакцини та недоступні ліки

Тимошенко живе на одну зарплату

Уряд затвердив антикризові закони для співпраці з МВФ без Ради

ВідеоТимошенко вигнала міністра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: