Тимошенко вигнали з зали суду за "нецензурщину"

Суддя заявив, що Тимошенко назвала його нецензурним словом, і під вигуки "Ганьба" наказав міліції вивести з засідання лідера БЮТ.

Суддя Печерського райсуду Києва Родіон Кіреєв видалив Юлію Тимошенко з зали суду. Кірєєв заявив, що Тимошенко нецензурно обізвала його.

У відповідь на таке рішення депутати стали скандувати слово "Ганьба". Під ці вигуки суддя наказав міліції видалити Тимошенко з зали суду.

СУД НАД ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІ

Перед цим Кирєєв поставив на обговорення питання про видалення Тимошенко. Він мотивував це тим, що Тимошенко неодноразово порушує порядок

В свою чергу прокурор зазначив: "Є всі підстави для видалення її з зали суду".

Водночас захисник Тимошенко Микола Титаренко заявив, що він проти видалення Тимошенко з зали суду.

"Я прошу змінити ваше рішення…Я вважаю недоцільним продовжувати подальше засідання, якщо це буде зроблено", - зазначив адвокат.

В свою чергу суддя звернувся до Тимошенко з проханням повторити те, що вона сказала, коли суддя зайшов до зали після сутички. "Ви не суддя, ви - нелюд", - зазначила Тимошенко.

У відповідь зазначив, що Тимошенко вжила нецензурне слово по відношенню до нього. Після цього він оголосив своє рішення.

Пізніше суд оголосив перерву в розгляді справи Тимошенко, адже вона була видалена із зали, натомість їй мали бути оголошені її права. Розгляд справи буде продовжено у четвер, 7 липня.

Читайте також:

Тимошенко знову відмовили у відводі судді

Суддя пригрозив вигнати Тимошенко з засідання

До Печерського суду прийшли сотні прихильників і противників Тимошенко

ВідеоТимошенко вигнали з зали суду за "нецензурщину"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: