Тимошенко вийде в космос за два роки

За словами прем'єра, Україна вже за два роки запустить власний супутник зв'язку.

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що український супутник зв`язку може бути запущено у вересні 2011 року.

За словами глави уряду, зараз Україна спільно з Канадою вже відпрацювала програму виробництва і запуску супутника зв`язку.

"Я хочу повідомити, що разом з Національним космічним агентством, з паном Зінченком, з усією командою, яка представлена КБ "Південне", ВО "Південмаш", "Хартрон", "Арсенал", іншими ключовими заводами - знаковими флагманами української науки і техніки, сьогодні разом з урядом і разом з експортним агентством Канади відпрацювали програму виробництва і запуску на орбіту власного супутника зв`язку. Це буде перший національний український супутник", - розповіла прем'єр.

"Я думаю, найближчим часом ми розвернемо серйозну роботу, яка дасть нам можливість запустити наш український супутник 1 вересня 2011 року", - також наголосила вона, уточнивши дату запуску у глави НКАУ Олександра Зінченка.

"Вважаю, що з політикою в Україні все закінчиться добре, і ми зможемо до вересня 2011 року довести цей проект до логічного завершення", - додала Тимошенко.

Ще у вересні 2008 року заступник генерального директора Національного космічного агентства України (НКАУ) Едуард Кузнєцов повідомив, що підприємства НКАУ готові розпочати реалізацію проекту зі створення телекомунікаційного супутника, який називатиметься "Либідь". Він сказав, що для будівництва українського супутника необхідно 25-26 місяців, і якщо розпочати працювати в грудні2008 року, то в 2011 році Україна зможе запустити власний супутник.

У березні 2009 року глава НКАУ Зінченко повідомив, що агентство продовжує працювати над програмою "Либідь", і висловив сподівання, що до 2012 року Україна зможе запустити свій супутник, що позитивно позначиться на проведенні Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, коли трансляції всіх матчів Україна здійснюватиме через свій супутник.

Читайте також:

У Росії оголосили набір жінок-космонавток

У космосі зіткнулися російський і американський супутники

Україна і РФ готують угоду про ракетно-космічну техніку

ВідеоТимошенко вийде в космос за два роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: