Тимошенко викличе на килим кожного "бютівця", який голосував проти Огризка

Прем'єр не задоволена роботою Володимира Огризка, але вважає, що "бютівці", які підтримали його відставку, порушили партійну дисципліну.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко виразила розчарування тим, що третина фракції БЮТ проголосувала за відставку Володимира Огризка з посади міністра закордонних справ.

"Я розумію мотивацію і обурення деяких наших депутатів. Таким чином вони публічно висловили незгоду з непрофесійною діяльністю міністра", - заявила Тимошенко.

"Вони незгодні з тим, що міністр закордонних справ дозволяє собі розсилати за кордон циркуляри, які ганьблять прем'єр-міністра, український уряд і державу. У цьому я не лише розумію, але і десь розділю їх обурення", - сказала прем'єр-міністр.

"В принципі, якби не криза, його треба було звільняти давно", - заявила вона.

"Проте сьогодні, коли політична ситуація в країні невизначена, а економічна - важка, я б радила депутатам знаходити в собі сили для приборкання образ і гніву і не давати волю емоціям", - відзначила Тимошенко.

Вона підкреслила, що є фракційна дисципліна і офіційна позиція політичної сили, порушувати які нікому не дозволяється.

"Потрібно дуже зважено підходити до будь-якого рішення і до будь-якого голосування, щоб забезпечити стабільність роботи коаліції і парламенту", - підкреслила вона.

Тимошенко також заявила, що вже сьогодні проведе бесіду з кожним депутатом від фракції БЮТ, який підтримав ухвалу про відставку Огризка.

В той же час вона висловила переконання, що перший заступник міністра закордонних справ буде значно краще виконувати свої обов"язки, ніж Огризко.

Нагадаємо, лідер депутатської групи "За Україну!" В'ячеслав Кириленко вважає, що рішення про звільнення Володимира Огризка прийняла особисто Юлія Тимошенко. За його словами, таким чином вона намагається створити "ручний Кабінет міністрів".

В свою чергу "бютівець" Микола Томенко заявив, що депутати від БЮТ, які підтримали відставку Огризка, працюють в інтересах Росії.

Читайте також:

Ющенко звинуватив БЮТ у порушенні миру

НС: Блок Тимошенко сьогодні розвалив коаліцію

Томенко: частина БЮТ діє в інтересах Росії

Єфремов: Ющенко спробує залишити Огризка на посаді в.о. міністра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: