Тимошенко вимагатиме скасування результатів виборів в Дніпропетровську

Штаб Тимошенко має намір домогтися скасування результатів виборів президента в Дніпропетровську через масові фальсифікації.

Дніпропетровський міський штаб кандидата в президенти, прем'єр-міністра Юлії Тимошенко має намір вимагати скасування результатів виборів в Дніпропетровську через фальсифікації, підтверджені документально.

"Більше, ніж на половині виборчих дільниць міста "регіони" здійснювали масовий підвіз виборців за допомогою мікроавтобусів. Задокументовано факти й докази того, що під час підвозу в автомобілях здійснювалася агітація за Януковича. Крім того, у мікроавтобуси не пропускали людей, які хотіли під'їхати до виборчої дільниці й проголосувати за Тимошенко", - сказано в заяві дніпропетровського штабу Тимошенко.

Штаб стверджує, що тільки за фактом підвозу виборців в окружні виборчкоми було спрямовано 184 скарги, а ще 200 скарг буде спрямовано окружній виборчій комісії за фактами порушень при організації голосування вдома.

"Є факти, коли в студентській лікарні №18 за день до виборів перебувало 10 осіб, а в день голосування їх там виявилося понад 40, і в цій студентській лікарні голосували люди 1932 року народження. Ми написали близько 200 скарг із приводу внесення змін до списків виборців під час голосування", - зазначається в заяві.

Дніпропетровський міський штаб Тимошенко повідомив, що 8 лютого підготував пакети документів за фактом всіх порушень, зі скаргами всіх спостерігачів і довірених осіб Тимошенко для передачі на всі окружні виборчкоми Дніпропетровська, однак з 6 окружних виборчкомів документи прийняли тільки в 1.

"З огляду на всі ці факти, ми будемо вимагати скасування результатів виборів президента в Дніпропетровську", - підкреслюється в заяві.

Штаб вважає, що дії окружних виборчкомів пов'язані з тиском з боку представників Януковича.

Крім цього, у штабі заявляють, що не одержали відповіді на свої офіційні листи від прокуратури й Міністерства внутрішніх справ.

Як повідомлялося, дніпропетровський виборчий штаб Тимошенко заявляє про підкуп близько 500 тисяч виборців області Партією регіонів у Дніпропетровській області.

Штаб Тимошенко вимагає від Центральної виборчої комісії перерахування голосів більше, ніж на 900 дільницях на виборах президента.

Читайте також:

Регіонали приставили до двох адмінсудів охорону, щоб не захопив БЮТ

БЮТ вимагає в ЦВК перерахувати голоси на 900 виборчих дільницях

Герман: Тимошенко зустрінеться з Януковичем тільки після вибачень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: