Тимошенко вимагає через 10 місяців провести вибори

Лідер БЮТ називає некоституційним рішення Партії регіонів ініціювати місцеві вибори восени.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко вважає, що наступні місцеві вибори мають відбутися 31 березня 2011 року. Про це Тимошенко заявила на прес-конференції у Сумах.

"Єдина була конституційна дата проведення виборів - це 31 травня. Немає в Конституції, не прописано інших дат і не прописано іншого порядку, і тому 31 жовтня - це абсолютно неконституційно, це призведе до того, що тоді кожна партія, яка прийшла до влади, буде на свій розсуд встановлювати дати виборів", - заявила вона.

Водночас вона додала, що "в Конституції є певна позиція, яка дозволяє зробити певні висновки".

"Ви знаєте, що в змінах до Конституції передбачається, що всі представницькі органи - на п'ять років, в тому числі президент на п'ять років, Верховна рада - на п'ять років, мер - на п'ять років і місцеві ради - на п'ять років. Якщо йти за логікою змін до Конституції, то більш логічною і більш конституційною є дата 31 березня, коли спливає п'ять років роботи рад всіх рівнів", - пояснила вона.

Тимошенко також наголосила, що у разі відсутності можливості внесення таких змін до Конституції "після абсолютно легітимного терміну 31 травня є самий легітимний термін - п'ятирічна робота представницьких органів, тобто 31 березня".

Як віджомо, керівники Партії регіонів 19 травня на засіданні політради партії прийняли рішення про ініціювання виборів до місцевих органів влади на 31 жовтня 2010 року.

Водночас, спікер ВР Володимир Литвин назвав іншу дату проведення місцевих виборів - 27 березня 2011 року.

Читайте також:

Янукович почав підготовку до виборів

Регіонали планують провести місцеві вибори 31 жовтня

Литвин не зійшовся з "регіоналами" у даті місцевих виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: