Тимошенко вимагає негайних виборів мера Києва

У Тимошенко назвали призначення Попова главою КМДА "підміною вільного вибору громадян особистою волею Віктора Януковича".

Блок Юлії Тимошенко та партія "Батьківщина" вимагають дострокових виборів київського міського голови та депутатів Київради.

Про це прес-служба "БЮТ-Батьківщини" заявила у зв’язку зі звільненням Леоніда Черновецького з посади глави Київської міськдержадміністрації і призначенням на його місце Олександра Попова.

"Звичайно, Леоніда Черновецького давно слід було усунути з посади не лише керівника КМДА, але й міського голови. Але право обирати керівника міста мають кияни і тільки кияни, а не якийсь там Янукович", - зазначили в прес-службі.

"Натомість ПР, прекрасно розуміючи, що кияни ніколи не проголосують за її висуванця, підмінила вільний вибір громадян особистою волею Віктора Януковича", - наголосили в БЮТ.

У зв’язку з цим "БЮТ-Батьківщина" вимагає від Януковича та парламентської більшості негайно оголосити дострокові вибори міського голови Києва та міськради.

БЮТ також вимагає від Януковича відмовитись від передачі повноважень мера главі КМДА. "Вся повнота влади має бути зосереджена в руках міського голови, обраного громадою міста – тільки так можна зберегти місцеве самоврядування в українській столиці", - зазначили в прес-службі.

Як відомо, президент Віктор Янукович 16 листопада звільнив Леоніда Черновецького з посади голови КМДА. Новим головою КМДА призначений Олександр Попов.

Читайте також:

Черновецький змирився зі своєю відставкою

Янукович звільнив Черновецького

Азаров заявив, що Черновецький більше не має влади в Києві

Черновецький виторгував у влади гарантії безпеки

http://tsn.ua/ukrayina/yanukovich-zvilniv-chernoveckogo.html

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: