Тимошенко зустрінеться з Ющенком на очній ставці

"Газова" кримінальна справа приймає новий оборот. Захист Тимошенко стверджує, що у свідченнях проти неї міститься багато суперечностей, і вимагає провести додаткові очні ставки.

Колишній прем'єр-міністр, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко проситиме Генпрокуратуру організувати їй очну ставку з колишнім президентом Віктором Ющенком. Відповідне клопотання вже підготовлено й буде подано в ГПУ в четвер.

Про це на брифінгу повідомив захисник інтересів Тимошенко, депутат Верховної ради, член фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" Сергій Власенко.

Власенко нагадав, що в четвер за рішенням суду закінчується строк ознайомлення екс-прем'єра з матеріалами кримінальної справи про перевищення нею повноважень під час підписання газових угод з Росією в 2009 році.

Депутат зазначив, що це дає можливість захисту Тимошенко подати в Генпрокуратуру низку клопотань. "Сьогодні ми не тільки закінчили ознайомлення відповідно до рішення суду з матеріалами справи. Ми сьогодні можемо подати цілу низку клопотань", - сказав він.

Захисник Тимошенко повідомив, що перше клопотання буде стосуватися закриття кримінальної справи проти екс-прем'єра щодо газових контрактів, тому що, з його слів, у матеріалах справи немає доказів у перевищенні екс-прем'єром повноважень.

"По-друге, ми, звичайно ж, подамо клопотання стосовно проведення додаткових допитів, тому що жоден допит і жодне пояснення тих 20 осіб, яких було допитано під час слідства, у цій кримінальній справі не містить жодних даних, які б обвинувачували Тимошенко в скоєнні того, що їй інкримінують. Також ми будемо вимагати додаткових очних ставок", - сказав він.

Власенко пояснив, що проведення додаткових очних ставок, зокрема, Тимошенко з Ющенком і Ющенка із главою НАК "Нафтогаз" Олегом Дубиною необхідне у зв'язку з тим, що є низка технічних протиріч у показаннях різних людей у цій кримінальній справі.

Крім цього він зазначив, що в Генпрокуратуру також буде подано клопотання стосовно витребування низки доказів, які, на його думку, підтверджують невинність Тимошенко.

"Розумію, що в них немає доказів, вони просто хочуть не вимагати цих доказів додаткових з тих установ, де вони перебувають", - пояснив депутат.

Читайте також:

Ющенко знов назвав Тимошенко своєю найбільшою помилкою

Суд відмовився визнати незаконною справу проти Тимошенко

Справа Тимошенко може спричинити санкції ЄС проти України

Дубина визнав, що якби не газові угоди - Україна втратила би Південь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: