Тимошенко вимагає очної ставки з Ющенком

Захист Тимошенко наполягатиме на очній ставці в Генпрокуратурі з екс-президентом Віктором Ющенком.

Сергій Власенко
Адвокат Тимошенко Сергій Власенко
Захист екс-прем'єра Юлії Тимошенко буде наполягати на проведенні очної ставки між нею та екс-президентом Віктором Ющенком.

Про це заявив адвокат Тимошенко Сергій Власенко у суботу в ефірі радіо "Свобода".

"Єдине, чого не було – не було очної ставки між Тимошенко і Ющенком. І ми на цьому будемо наполягати", - сказав Власенко.

Він також висловив переконання, що у кримінальних справах проти Тимошенко "все залежить від політичного рішення президента України".

"Якщо президент України завтра дасть команду посадити Тимошенко, то Тимошенко посадять, незважаючи ні на що. У матеріалах справи немає жодного доказу провини Тимошенко", - підкреслив адвокат.

Він нагадав, що 16 червня закінчується термін ознайомлення захисту Тимошенко з матеріалами справи.

"Будемо ми ознайомлені з матеріалами справи чи не будемо ми ознайомлені з матеріалами справи, згідно з рішенням суду, в цей день або на наступний день слідчий може готувати обвинувальний висновок і подавати його на затвердження відповідному прокурору", - сказав Власенко.

"І після цього, принаймні в справі Луценка в цей же день, я думаю, що через 1-2 дні справа потрапляє до Печерського районного суду міста Києва", - спрогнозував він.

Як відомо, Тимошенко пред'являється обвинувачення у перевищенні нею службових повноважень при укладенні газових контрактів з Росією у 2009 році.

Окрім того, Тимошенко звинувачують у нецільовому використанні 380 мільйонів євро, які Україна отримала за Кіотським протоколом.

Також проти Тимошенко порушено справу за підозрою в тому, що вона, будучи прем'єром, використала не за призначенням 67 мільйонів гривень, виділені на закупівлю автомобілів Opel Combo в якості машин швидкої допомоги.

Читайте також:

Ющенко обізвав українську владу "хохлами"

Суд відмовився визнати незаконною справу проти Тимошенко

Путін наголосив на політичній складовій звинувачення Тимошенко по газових угодах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: