Тимошенко вимагає посадити її слідчого

Лідер "Батьківщини" назвала слідчого у своїй справі "фальсифікатором" і закликала порушити проти нього кримінальну справу.

Екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко передала до Печерського райсуду Києва заяву, в якій просить винести окреме рішення про порушення кримінальної справи проти слідчого Генпрокуратури, який ухвалив постанову про порушення проти неї справи.

"Я хочу передати вам заяву, в якій викладені всі ці дії пана Нечвоглода, – порушення законів, порушення здорового глузду… І я просила би розглянути заяву про злочин пана Нечвоглода і винести окреме рішення про порушення кримінальної справи проти пана Нечвоглода, тому що таких фальсифікаторів треба карати", - заявила екс-прем’єр.

Печерський райсуд о 14.00 оголосить рішення щодо скарги Тимошенко щодо незаконності порушення проти неї "газової" справи. Суд перейшов до дорадчої кімнати для винесення ухвали.

Під час ранкового засідання судді заслухали пояснення прокурора щодо матеріалів справи, які стали підставою для порушення кримінальної справи. Прокурор продовжив наполягати на законності приводів та підстав для порушення кримінальної справи.

Представник Генпрокуратури зазначив, що постанова про порушення кримінальної справи проти Тимошенко була винесена на підставі матеріалів СБУ, та визнав, що всі експертизи проводилися після порушення справи.

Після дебатів сторін захисник Тимошенко Сергій Власенко вкотре наголосив, що кримінальна справа порушена незаконно.

"Я прошу вас згадати, що ви суддя і будете виносити рішення іменем України", - сказав він, звертаючись до судді Галини Супрун, яка головує на судовому засіданні.

Як відомо, на початку квітня Генпрокуратура порушила проти Тимошенко справу за фактом перевищення влади і службових повноважень під час укладення газових контрактів з Росією у 2009 році.

Тимошенко подала у Печерський райсуд Києва скаргу, в якій просить суд визнати незаконною порушення проти неї кримінальної справи щодо газових угод, підписаних її урядом з Росією у 2009 році. 10 травня суд розпочав розгляд скарги.

Читайте також:

Генпрокуратура не пустила Тимошенко до Харкова

Тимошенко: якщо люди візьмуть в руки лопати, владі буде недобре

У Харкові на честь Тимошенко вивели сорт тюльпанів "Юля"

Тимошенко вимагає посадити її слідчого

ВідеоТимошенко вимагає посадити її слідчого

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: