Тимошенко вимагає, щоб її колишніх підлеглих судили разом з нею

Екс-прем’єр хоче, щоб її справу об’єднали зі справами екс-чиновників її уряду, оскільки всі ці справи стосуються "знищення тіньових схем" в газовій сфері.

Екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вимагає, щоб її "газову" кримінальну справу об’єднали зі справами чиновників її уряду, обвинувачених в незаконному розмитненні 11 млрд кубометрів газу, який належав компанії RosUkrEnergo.

CУД НАД ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІ

Захисник Тимошенко у суді Сергій Власенко заявив клопотання про об’єднання її справи зі справами колишнього першого заступника голови "Нафтогазу" Ігоря Діденка, екс-голови Держмитниці Анатолія Макаренка та інших осіб, причетних до розмитнення газу RosUkrEnergo.

Власенко зауважив, що справи стосуються одного й того ж нібито злочину. Водночас одні й ті ж дії в двох кримінальні справи тлумачаться взаємовиключно. Він зазначив, що Діденко звинувачують в тому, що він сам з особистих корисливих мотивів здійснював незаконні дії, в той час як Тимошенко звинувачується в тому, що вона йому дала незаконні вказівки на ці дії.

Також Власенко нагадав, що 26 квітня Печерський районний суд Києва повернув до Генпрокуратури справу за обвинуваченням Діденка, Макаренка та інших осіб, які обвинувачуються у зловживанні службовим становищем щодо розтрати 11 млрд кубометрів природного газу, який належав компанії RosUkrEnergo.

Захисник наголосив, що Печерський суд має і щодо справи Тимошенко вчинити так само.

Тимошенко підтримала це клопотання, підкресливши, що вищеназвані особи виконували її розпорядження як керівника уряду по "знищенню тіньових схем" в газовій сфері, які, за твердженням Тимошенко, були завдяки роботі на ринку компанії RosUkrEnergo.

Як відомо, Діденка та Макаренка звинувачують у нібито неправомірному митному оформленні природного газу.

Діденка було затримано 9 липня 2010 року у рамках розслідування кримінальної справи про спричинення шкоди Україні за наслідками розгляду позову RosUkrEnergo до "Нафтогазу" в Стокгольмському арбітражі.

Дана справа об’єднана в одне провадження разом із кримінальною справою, яку було порушено за аналогічні злочини щодо колишнього голови Держмитниці Макаренка.

У даній справі, крім Діденка та Макаренка, звинувачення були пред’явлені і іншим посадовцям, які працювали з ними - Тарасу Шепітьку, Сергію Гарячому, Олександру Конєву, Олегу Борділовському.

Читайте також:

"Беркут" заблокував Печерський суд

Слідча комісія ВР наполягатиме на допиті Путіна у справі Тимошенко

Тимошенко назвала судове засідання фарсом і заявила, що їй шкода суддю

ВідеоТимошенко вимагає, щоб її колишніх підлеглих судили разом з нею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: