Тимошенко вимагає, щоб Янукович зізнався в торгівлі національними інтересами

Тимошенко вважає, що влада в обмін на дешевий газ "торгує національними інтересами".

Лідер об’єднаної опозиції Юлія Тимошенко вимагає, щоб українська влада оприлюднила пропозиції для Росії в обмін на зниження ціни на газ. Тимошенко вважає, що влада в обмін на дешевий газ "торгує національними інтересами".

"Нас тривожать заяви, які робить уряд Януковича по авіаційній галузі, по створенню консорціуму та щодо об’єктів ядерної енергетики", - наголосила Тимошенко на прес-конференції 12 квітня.

За її словами, опозиція вимагає, щоб "діюча влада – Янукович і його уряд - чітко оголосили, якими національними інтересами вони торгують і нехтують для того, щоб отримати, як вони кажуть, знижені ціни на природний газ".

Як заявила Тимошенко, угода, "яка була складена по постачанню природного газу Україні, відповідає усім європейським стандартам, і вона повністю забезпечує ринкову стабільну ціну на газ".

Тимошенко наголосила, що народ України має знати, які пропозиції робляться Російській Федерації в обмін на зниження ціни на газ.

При цьому, за її словами, "принижувати, а ще й зраджувати національні інтереси України, безумовно, ніхто не дозволить, і в першу чергу опозиційні сили, які працюють у парламенті".

Прем’єр-міністр Микола Азаров раніше зазначав, що є всі підстави очікувати, що переговори з Росією щодо зниження ціни газу закінчаться для України результативно. За його словами, Україна в ході цих переговорів планує знизити ціну на газ до рівня, який дозволить зменшити річну плату за це паливо на 4 млрд доларів.

Як відомо, якщо Україна зможе домовитися про істотне зниження ціни на газ, то зростання ВВП у 2010 році може збільшитися із запланованих 3,7% до 7%.

Читайте також:

Азаров просить Росію знизити ціну на газ: це "питання життя і смерті"

Україна буде торгуватися з Росією за газ "на корпоративному рівні"

Путін пояснив, чому для Білорусі газ дешевший, ніж для України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: