Тимошенко вимагає, щоб Янукович зізнався в торгівлі національними інтересами

Тимошенко вважає, що влада в обмін на дешевий газ "торгує національними інтересами".

Лідер об’єднаної опозиції Юлія Тимошенко вимагає, щоб українська влада оприлюднила пропозиції для Росії в обмін на зниження ціни на газ. Тимошенко вважає, що влада в обмін на дешевий газ "торгує національними інтересами".

"Нас тривожать заяви, які робить уряд Януковича по авіаційній галузі, по створенню консорціуму та щодо об’єктів ядерної енергетики", - наголосила Тимошенко на прес-конференції 12 квітня.

За її словами, опозиція вимагає, щоб "діюча влада – Янукович і його уряд - чітко оголосили, якими національними інтересами вони торгують і нехтують для того, щоб отримати, як вони кажуть, знижені ціни на природний газ".

Як заявила Тимошенко, угода, "яка була складена по постачанню природного газу Україні, відповідає усім європейським стандартам, і вона повністю забезпечує ринкову стабільну ціну на газ".

Тимошенко наголосила, що народ України має знати, які пропозиції робляться Російській Федерації в обмін на зниження ціни на газ.

При цьому, за її словами, "принижувати, а ще й зраджувати національні інтереси України, безумовно, ніхто не дозволить, і в першу чергу опозиційні сили, які працюють у парламенті".

Прем’єр-міністр Микола Азаров раніше зазначав, що є всі підстави очікувати, що переговори з Росією щодо зниження ціни газу закінчаться для України результативно. За його словами, Україна в ході цих переговорів планує знизити ціну на газ до рівня, який дозволить зменшити річну плату за це паливо на 4 млрд доларів.

Як відомо, якщо Україна зможе домовитися про істотне зниження ціни на газ, то зростання ВВП у 2010 році може збільшитися із запланованих 3,7% до 7%.

Читайте також:

Азаров просить Росію знизити ціну на газ: це "питання життя і смерті"

Україна буде торгуватися з Росією за газ "на корпоративному рівні"

Путін пояснив, чому для Білорусі газ дешевший, ніж для України

ВідеоТимошенко: влада торгує національними інтересами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: