Тимошенко вимагає в Ющенка припинити сіяти паніку

Глава уряду вважає, що вищі посадові особи у державі не мають зловживати такими словами як "крах", "катастрофа", "руйнація".

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко дуже здивована рівнем інформування президента Віктора Ющенка та кваліфікацією його радників, які в своїх аналітичних довідках користуються не офіційною інформацією, а чутками.

Тимошенко вважає, що "вищі посадові особи у державі не мають права сіяти паніку серед людей та зловживати такими словами як "крах", "катастрофа", "руйнація", зазначає прес-служба уряду.

"Кожне слово "крах", або "дефолт" з вуст президента знижують кредитний рейтинг країни. Люди, які працюють заради країни, не можуть свідомо робити такі речі", - заявили в прес-службі.

Уряд запевнив, що "Нафтогаз" перебуває в стабільному фінансовому стані і своєчасно виконує свої зобов’язання перед державою та партнерами".

"Просто деяким політикам не дає спокою те, що на газовому ринку наведено порядок та видалено корупцію. Всі гучні заяви навколо НАК мають на меті повернення старої корупції в "Нафтогазі", а нагнітанням ситуації навколо цієї компанії займаються ті високопосадовці, хто про це мріє", - наголосили в уряді.

"Їх також дратує, що антикризові заходи уряду показали свою ефективність та вже позитивно оцінені міжнародними фінансовими організаціями, які, у своїх висновках, користуються лише офіційною та об’єктивною інформацією", - йдеться у заяві.

Як відомо, раніше глава Верховної ради Володимир Литвин заявив, що за твердженням Ющенка, кредиторська заборгованість "Нафтогазу " складає 59 мільярдів гривень, але прем’єр "категорично заперечує цю цифру".

"Позиція президента в тому, що програли газові переговори і ведемо країну до краху", - сказав спікер.

Читайте також:

Ющенко, Тимошенко і Стельмах погодили свої обов'язки перед МВФ

Балога переїхав від Ющенка і не відповідає на його дзвінки

Ющенко прирік тих, хто заперечує факт Голодомору і репресій

Ющенку нагадали про 519 злочинів його підлеглих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: