Тимошенко вимагає від Кірєєва роздягнутися

На суді екс-прем'єр назвала суддю "рядженим".

Екс-прем'єр-міністр, лидер БЮТ Юлія Тимошенко на суді щодо "газової справи" обізвала суддю Родіон Кірєєва "рядженим" і стала вимагати, щоб він зняв мантію.

Захисники Тимошенко висловили Кірєєву незадоволення графіком судових засідань і тим, що він не розглядає їхні клопотання.

А також нагадали про необхідний медогляд Тимошенко. Суддя вирішив, що буде розглядати і заносити до протоколу всі усні заяви захисту в кінці слухання.

У відповідь Тимошенко обізвала Кірєєва "рядженим".

"Кірєєв, вам потрібно зняти мантію, ознаки державності й піти із залу... ви просто ряджений, що виконує замовлення з політичних репресій" - сказала вона.

Вона закликала суддю припинити вчиняти злочин при розгляді її справи.

"Кірєєв, припиніть злочин при розгляді справи, щодня ви вчиняєте злочин... Кірєєв, зніміть мантію, зніміть прапор України ", - сказала екс-прем'єр.

На що суддя вкотре попередив про недопустимість образ суду.

"А я вже й так в СІЗО загриміла", - відповіла Тимошенко.

Сама лідер БЮТ прийшла на суд одягнена в чорне і знову без коси.

Раніше Тимошенко ніколи не зверталася до Кірєєва по прізвищу. А останнім часом навіть називала його паном суддею і була з ним надзвичайно ввічлива.

Як відомо, Тимошенко обвинувачується у перевищенні службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Росією на постачання і транзит газу. Стаття, яку їй інкримінують, передбачає до 10 років позбавлення волі. З 5 серпня Юлія Тимошенко перебуває під арештом.

Читайте також:

Як Тимошенко сидиться в СІЗО: місяць сухого пайка і душу раз на тиждень

Мельниченко вважає суддю Тимошенко інтелігентним і гуманним

Фотокамера Андрія Шкіля стала причиною бійки в суді над Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: