Тимошенко вимагає відкласти суд на два місяці

Тимошенко заявила, що виділення їй часу для ознайомлення зі справою є передбаченим законом обов'язком судді, а не його вибором за бажанням.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко зажадала від Печерського суду виділити їй та її захисту 2 місяці для ознайомлення з матеріалами "газової" справи проти неї. Про це вона заявила 11 липня під час засідання суду.

При цьому вона нагадала, що раніше просила виділити їй 1 місяць на ознайомлення зі справою, проте після того, як вона та її захист почали читати матеріали, вони зрозуміли, що часу потрібний значно більше, зокрема, для проведення необхідних експертиз. Зокрема, за її словами, захист виявив, що у цій справі не був допитаний ключовий свідок - екс-заступник голови "Нафтогазу" Ігор Діденко.

При цьому Тимошенко заявила, що виділення їй часу для ознайомлення зі справою є передбаченим законом обов'язком судді, а не його вибором за бажанням.

У свою чергу її захисник Микола Титаренко заявив, що у разі невиділення судом необхідного часу для ознайомлення із справою, він ставить під сумнів доцільність свого перебування в якості захисника.

Нагадаємо, раніше Тимошенко неодноразово просила виділити її захисту 1 місяць для ознайомлення зі справою, проте кожного разу суд виділяв лише кілька днів або годин.

Читайте також:

Охоронець Тимошенко вдарив в обличчя журналіста

Президент Янукович запевнив, що не втручається у справу Тимошенко

Адвокатові Тимошенко викликали до суду "швидку"

ВідеоСуд над Тимошенко та Луценко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: