Тимошенко винесе держбюджет-2010 на всенародне обговорення

Тимошенко вважає, що всенародне обговорення Бюджетного кодексу та держбюджету-2010 необхідно провести у найближчі місяць-півтора.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко ініціює всенародне обговорення проектів нового Бюджетного кодексу та державного бюджету на 2010 рік, які розроблені з урахуванням фінансових інтересів регіонів. Із такою ініціативою вона виступила в Луцьку під час наради з представниками сільських та селищних рад.

Як повідомляє прес-служба уряду, Тимошенко зазначила, що після президентських виборів буде ухвалено новий Бюджетний кодекс і на його основі державний бюджет на 2010 рік, який передбачатиме децентралізацію фінансів в Україні. "Це буде перший народний бюджет країни, який дозволить селам, селищам та містам України розквітнути", - зауважила прем'єр.

За словами глави уряду, для пришвидшення процесу ухвалення цих документів, вони повинні бути ретельно вивірені "на предмет кожної коми". "Зараз ми маємо трохи часу для того, щоб удосконалити документи, щоб вони отримали не лише підтримку уряду, а всенародну підтримку в Україні", - наголосила вона.

Тимошенко підкреслила, що всенародне обговорення Бюджетного кодексу та держбюджету-2010 необхідно провести у найближчі місяць-півтора. За цей час, зазначила прем'єр-міністр, документи повинні бути детально проаналізовані за участю керівників місцевих рад.

Прем'єр-міністр переконана, що громади повністю інтелектуально готові розпоряджатися своїми фінансовими ресурсами.

Нагадаємо, Верховна рада пішла на зимові канікули так і не прийнявши держбюджет на 2010 рік.

З 1 січня 2010 року і до набуття чинності закону "Про держбюджет на 2010 рік" Кабмін доручив Держказначейству зараховувати податки, збори, інші надходження відповідно до закону "Про держбюджет на 2009 рік", при цьому кошти держбюджету повинні витрачатися відповідно до аналогічного порядку 2009 року.

Читайте також:

Тимошенко: дефіцит бюджету в Україні менший, ніж в інших країнах

МВФ дасть Україні кредит тільки в обмін на бюджет

Тимошенко похвалилася рекордно низьким дефіцитом бюджету

Тимошенко очікує, що Україна перезимує без держбюджету

ВідеоТимошенко про держбюджет-2010

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: