Тимошенко вирішила ігнорувати публічні образи від Ющенка

Прем’єр-міністр також сказала, що кожне слово президента Ющенка "просто ріже її серце ножем, проте вона терпітиме".

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що в звинуваченнях президента Віктора Ющенка на її адресу немає жодного слова правди.

"Сьогодні, коли президент мене так публічно ображає, я просто думаю, що правильно не відповідати на його слова. Я просто вам скажу, що там немає жодного слова правди. Господь йому суддя. Я йому - не суддя", - сказала Тимошенко.

За її словами, "я зробила навіть неможливе, щоб він став президентом, і зараз я зрозуміла, що на цих виборах нікому нічого не варто передовіряти, потрібно самій справу доводити до перемоги". "І я цього разу вирішила сама перемогти. І показати, що країна може бути іншою й працювати на народ", - заявила Тимошенко.

Прем’єр-міністр також сказала, що кожне слово президента Ющенка "просто ріже її серце ножем, проте вона терпітиме".

Вона також додала, що не збирається "влазити ні в які собачі бої між кандидатами в президенти". "Краще я працюватиму", - сказала прем’єр-міністр.

Нагадаємо, президент Віктор Ющенко раніше заявив, що Юлія Тимошенко повинна піти з політики. При цьому президент звинуватив прем'єра в кримінальному минулому і в тому, що її робота постійно приносить Україні самі лише злидні.

Крім того, Ющенко звинувачував Тимошенко в тому, що вона начебто володіє найбільшою офшорною компанією на Кипрі. Втім, пізніше Київський апеляційний адміністративний суд визнав ці слова неправдивими.

Читайте також:

Ющенко вимагає від Тимошенко піти з політики

ЦВК винесла попередження Ющенку за використання держтелебачення

Суд визнав слова Ющенка про офшори Тимошенко наклепом

Ющенко: Тимошенко благала мене закрити кримінальну справу проти неї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: