Тимошенко виступила проти переходу львівського БЮТ в опозицію

Прем'єр порадила львівським "бютівцям" знайти компроміс з керівництвом облради. У відповідь почула, що її слово - закон.

Прем`єр Юлія Тимошенко проти переходу фракції БЮТ у Львівській обласній раді в опозицію. Про це вона заявила сьогодні під час прес-конференції у Львові.

"Я вважаю, що фракція БЮТ у Львівській облраді не повинна бути в опозиції, адже їх обирали люди для того, щоб вони працювали для них", - сказала Тимошенко.

Вона наголосила на тому, що “необхідно знайти компроміс і виправдати довіру людей плідною роботою депутатів".

"З іншого боку, я довірила нашій команді БЮТ на Львівщині бути самодостатніми і приймати рішення. Однак звернулася з тим до них, щоб компроміс в даній ситуації було знайдено", - заявила Тимошенко.

Народний депутат, голова Львівської облорганізації партії "Батьківщина" Іван Денькович заявив, що "слово лідера партії – закон для фракції і партійної організації”.

“Ми, безперечно, вже розпочали перемовини про знайдення шляхів і спільне порозуміння в депутатському корпусі Львівщини", - сказав він.

Також Денькович акцентував на тому, що фракція БЮТ у Львівській облраді "заявляла про перехід в опозицію до обласної ради, а не до громади Львівщини".

Як повідомляв ТСН.ua, 23 червня на сесії Львівської облради було оголошено заяву про перехід фракції БЮТ у Львівській облраді в опозицію.

"Фракція БЮТ завжди виступала за єдність, ми першими ніколи не порушували домовленостей. У зв’язку із ситуацією, яка склалася у Львівській обласній раді, а ми були свідками, що у Львівській обласній раді утворилася більшість проти БЮТ, оскільки нашого голосу не хоче ніхто чути, ми після тривалих дебатів прийняли рішення йти в опозицію і працювати в режимі опозиції", - заявила голова фракції БЮТ, заступник голови Львівської обласної ради Людмила Козак.

Також вона повідомила, що члени БЮТ, голови постійних депутатських комісій, будуть складати свої повноваження.

Свою заяву Козак зробила після того, як фракція БЮТ у повному складі залишила сесійну залу на знак протесту проти намірів керівництва облради звільнити Людмилу Козак з посади заступника голови облради. Після короткої наради ухвалила рішення повернутися для того, щоб лідер фракції озвучила заяву про перехід в опозицію.

Читайте також:

Як Юлія Тимошенко до Львова літала

Львівський БЮТ перейшов у опозицію

БЮТ стверджує, що Фірташ готує проти нього атаку

БЮТ запропонував ПР одночасні парламентські та президентські вибори

ВідеоТимошенко про львівський БЮТ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: