Тимошенко висунула вимоги Януковичу

Лідер партії "Батьківщина" вимагає від президента виконати низку речей для забезпечення пропорційного представництва її партії у тервиборчкомах.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вимагає від президента Віктора Януковича забезпечити справедливе, пропорційне представництво "Батьківщини" у тервиборчкомах на місцевих виборах.

"Ми вимагаємо декілька дуже конкретних речей. Перше: всім парламентським партіям без виключення, дев'яти партіям "Нашої України - Народної самооборони", трьом партіям, які входять в блок, який я очолюю, дати рівну квоту представництва в територіальних виборчих комісіях, яка використовуються для Партії регіонів, комуністів і Народної партії Литвина", - сказала Тимошенко.

За її словами, якщо Компартії і Партії регіонів дається по три представника, то, "значить, і у "Батьківщини" та інших партій мусить бути по три, тому що блоки - не учасники виборчого процесу".

Крім того Тимошенко вважає, що "обов'язково і невідкладно за ініціативою президента держави мусить бути змінений склад Центральної виборчої комісії, щоб там від опозиційних сил і від провладних сил було однакове, паритетне представництво, тому що інакше це - не вибори".

Також лідер БЮТ вимагає від президента зміни "незбалансованих, несправедливих, тенденційних рішень Центральної виборчої комісії".

Тимошенко також виступила з вимогою зупинити "незаконні, цинічні, недопустимі дії його (Януковича) Міністерства юстиції, яке всупереч рішенню партійних конференцій видає фальшиві свідоцтва фальшивим осередкам партія "Батьківщина" в Київській і Львівській областях".

За її словами, на сьогодні в ЦВК є всі документи зі звітно-виборчих конференцій партії "Батьківщина" щодо перепризначень керівників обласних осередків політичних сил.

"У них немає сьогодні ніяких правових підстав не допускати партію "Батьківщина" до виборів в Київській, Луганській і Львівській області. І крім того, утримати фальшиві осередки", - підкреслила Тимошенко.

Нагадаємо, на цьому тижні кримська організація Блоку Юлії Тимошенко заявила, що міліція опечатала приміщення місцевого осередку ВО "Батьківщина". У БЮТ такі дії розцінили спробами влади зірвати проведення конференції з висунення кандидатів у депутати від партії.

А 24 вересня офіс Київської обласної організації партії "Батьківщина" відключили від водопостачання та припинили подачу електроенергії.

За даними БЮТ, державне підприємство "Науково-дослідний інститут містобудування", посилаючись на наказ міністра регіонального розвитку та будівництва Володимира Яцуби, вимагає негайно звільнити помешкання, "в якому днями коштами партії завершено ремонт".

Читайте також:

Проти підлеглих Тимошенко порушили ще одну кримінальну справу

Черговий допит Турчинова в СБУ завершився безрезультатно

На Донбасі 11 депутатів втекли від Януковича до Тимошенко

У Криму міліція опечатала офіс партії Тимошенко

Залиште свій коментар