Тимошенко висунули на звання "Великої жінки XXI століття"

ГО "Народна рада" заявляє, що внесок Тимошенко у розвиток демократії "не може залишитися непоміченим".

Член правління Всеукраїнської громадської організації "Народна рада", підприємець Джамаладдін Гусейнов звернувся до президента Американського біографічного інституту Джанет Еванс з пропозицією включити прем'єр-міністра Юлію Тимошенко до числа видатних особистостей, удостоєних почесного титулу "Велика жінка XXI століття".

Про це повідомив перший заступник голови представництва Світового конгресу азербайджанців в Україні, генерал-полковник, академік Міршахін Ісмаїлов.

У своєму листі до Еванс Гусейнов наголошує, що Юлія Тимошенко є першим жінкою-прем’єр-міністром на території країн СНД, і вважає, що "її внесок у розвиток демократії не може залишитися непоміченим".

Гусейнов нагадав, що під час Євросередземноморського форуму (Euro-mediterranean Forum), який відбувся 7-9 грудня 2005 року в Монако, Юлія Тимошенко була удостоєна другої за півроку винагороди "Prix de la Foundation" - за видатні якості лідера, економічні досягнення під час керівництва Кабінетом міністрів і антикорупційну політику, а також за боротьбу з загрозами демократії, які виникають у сучасному світі.

У вересні того ж року Юлія Тимошенко стала володаркою ще однієї престижної винагороди "Людина року центрально-східної Європи". Також, за оцінками всесвітньовідомого журналу Forbes, вона посіла третє місце серед ста найбільш впливових жінок планети.

Читайте також:

Тимошенко попросила українців скинутись по гривні їй на вибори

Тимошенко в Єрусалимі провела дві конфіденційні зустрічі

Папа Римський подарував Тимошенко ручку. "Це велика подія для всієї України"

Луценко розкрив змову: Тимошенко хочуть повалити і призначити Азарова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: