Тимошенко буде ходити в Генпрокуратуру як на роботу

Тимошенко відпустили з ГПУ після допиту, але тепер вона зобов'язана приходити туди щодня і бути там з 10.00 до 17.00.

 Юлія Тимошенко вийшла з будівлі Головного слідчого управління Генпрокуратури, куди з'явилася за повісткою слідчого о 15:00.

За її словами, Генпрокуратура видала постанову, яка зобов'язує її приходити для ознайомлення з матеріалами порушеної проти неї справи щодня і бути присутньою в Головному слідчому управління з 10.00 до 17.00.

Крім того, перед відвідуванням слідчого Тимошенко заявила про падіння міжнародних рейтингів України і зпрогнозувала негативну оцінку з боку ФАТФ (Група розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей), що стосується рівня корупції в країні.

"Сьогодні для Україні шокова новина, тому що міжнародна організація Freedmon House та її міжнародна оцінка того, що відбувається в Україні, є для нас трагічною", - зазначила вона.

"Україну міжнародна спільнота у таких рейтингах виключила з числа вільних країн і це є тим, навколо чого суспільство повинно вести сьогодні дискусії", - сказала Тимошенко.

Крім того, за її словами, згідно з висновками міжнародних організацій знижуються рейтинги свободи слова, свободи розвитку суспільства, рейтинг економічних свобод і глобальний рейтинг конкурентоспроможності України.

"Все це говорить про те, що за один рік країна деградувала так, що повернулася на 10 років назад і продовжує регресувати", - зазначила екс-прем'єр.

"Що стосується корупції, то я думаю, що найближчим часом ми почуємо приблизно такі ж висновки організації ФАТФ, яка проаналізує те, що в України скасовано три сильних антикорупційні закони", - зазначила Тимошенко.

Нагадаємо, Тимошенко викликали до Генеральної прокуратури України на 13 січня, на 15:00.

ГПУ уже заявляла, що Тимошенко намагається затягнути час перебування в Генпрокуратурі.

Зі свого боку, Тимошенко переконана, що її регулярно викликають до генпрокуратури, бо президент Віктор Янукович втратив довіру людей.

"Те, що Янукович майже щодня запрошує у Генпрокуратуру, гнобить мене і, те що мені дають підписки про невиїзд, те що порушують кримінальні справи - це є слабкість президента. У нього сьогодні немає підтримки серед народу. Він боїться чесних виборів та конкуренції", - зазначила лідер опозиції.

За словами політика після того, шо Янукович накоїв за рік він боїться дивитися людям в очі.

"А це означає, що він буде діяти не через чесну боротьбу, а репресії та посадку у в'язницю", - сказала Тимошенко

Водночас лідер опозиції переконана, що попри репресії влади воля до свободи у людей є набагато більшою ніж у політиків і вони мудріші за політиків.

Читайте також:

ГПУ змусить Тимошенко ходити на допити попри "примхи і забаганки"

Генпрокуратура не знайшла підстав для арешту Тимошенко

Герман пояснила, чому Тимошенко завжди програє

ВідеоТимошенко буде ходити в Генпрокуратуру як на роботу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: