Тимошенко вкотре відмовилась від медогляду

9 вересня екс-прем'єр Юлія Тимошенко відмовилась від медичного огляду працівниками МОЗ.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко у СІЗО знову відмовилася від медичного огляду, повідомили у прес-службі Державної пенітенціарної служби України (ДПСУ).

Суддя Печерського районного суду Києва Родіон Кірєєв 6 і 7 вересня надав дозволи на проведення комісійного медичного обстеження Тимошенко працівниками установ Міністерства охорони здоров'я (у тому числі її особистим лікарем і медичною сестрою) на території Київського слідчого ізолятора, повідомили у ДПСУ.

Проте 9 вересня в черговий раз Тимошенко відмовилася від медобстеження.

Керівництво СІЗО письмово повідомило Тимошенко, що всі дії персоналу установи та створеної медичної комісії МОЗ відповідають вимогам чинного законодавства і не порушують її особистих прав, зокрема щодо гарантій конфіденційності отриманої медичної інформації.

Керівництво СІЗО також в черговий раз попередило Тимошенко про особисту відповідальність за стан здоров'я у разі відмови від медогляду.

Нагадаємо, в понеділок, 29 серпня, захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко Микола Сірий заявив, що якщо суддя Печерського суду Родіон Кірєєв не задовольнить прохання його підзахисної про допущення до неї особистих лікарів, то захисту не залишиться нічого іншого, як звернутися в міжнародні медичні організації, щоб вони увійшли до складу медкомісії і проконтролювали обстеження державними лікарями.

Читайте також:

Для обстеження Тимошенко можуть запросити міжнародні медорганізації

Соціологи відзначили зростання підтримки Тимошенко

Тимошенко заявила, що її невідома хвороба прогресує

У БЮТ підозрюють, що Тимошенко труять щурячою отрутою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: