Тимошенко вважає, що влада все ще обирає, як її краще прибрати

Тимошенко поскаржилася на постійні утиски з боку влади. Проте, пояснює їх тим, що Янукович таким чином хоче не допустити її до участі у президентських та парламентських виборах.

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко переконана, що влада за допомогою кримінальних справ намагається не допустити її до участі у президентських та парламентських виборах.

"Вони хочуть будь-яким способом не допустити мене до парламентських виборів і до виборів президентських. І вони зараз коливаються - або через повністю контрольовані ними суди винести умовний вирок, який, по суті, може зробити мене судимою людиною, і тоді у мене не буде можливості брати участь у виборах, або піти найрадикальнішим варіантом - посадити у в'язницю", - сказала Тимошенко.

За її словами, влада боїться конкуренції.

"Вони зараз коливаються. І розглядають два варіанти, але мета одна: за будь-яких обставин прибрати справжнього опонента з конкурентного поля. Тому що вони слабкі, щоб чесно змагатися, і вони занадто жадібні, щоб у цій конкуренції отримати підтримку людей. Тому що вони з народом не діляться", - вважає вона.

Тимошенко також зазначила, що в результаті перевірок діяльності її уряду, влада сформувала лише дві претензії.

У цьому контексті вона зазначила, що на забезпечення автомобілями швидкої допомоги було виділено 12,5 мільйонів євро в той час, як на придбання одного вертольота для Віктора Януковича було виділено з державного бюджету 17 мільйонів євро.

"Усе, що сьогодні купує Янукович, я рахую. Рахую, скільки б ще сіл можна було б забезпечити ФАПами та санітарними машинами, якщо б він не купував ці вертольоти, літаки, не будував собі злітно-посадочні смуги, в тому числі Межигір'я. Ось тому страху в мене немає", - зазначила вона.

Нагадаємо, що Генпрокуратура інкримінує екс-прем’єру Юлії Тимошенко нецільове використання коштів, отриманих за Кіотським протоколом. Крім того відомство порушило справу за фактом закупівлі 1000 вантажопасажирських автомобілів Оpel Combo під виглядом швидких.

Читайте також:

Тимошенко побачила, як Янукович і Азаров повзали рачки

Тимошенко запропонувала альтернативу підвищенню пенсійного віку

Ющенко погодився обійняти і простити Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: