Тимошенко: влада свідомо замовчує ювілей Лесі Українки

На думку Тимошенко, "антиукраїнський" режим Януковича панічно боїться сильних жінок.

 Екс-прем'єр-міністр України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що нинішня "антиукраїнська влада свідомо замовчує 140-річчя Лесі Українки".

Як відомо, сьогодні, 25 лютого, Україну і світ відзначають 140-річний ювілей з дня народження видатної української поетеси і письменниці Лесі Українки.

"Режим Януковича панічно боїться сильних жінок. Для нього приємніше крутити по телебаченню передачі, де прокурори відіграють бандитську "Мурку", чим вшанувати жінку, яка разом з Тарасом Шевченком та Іваном Франком вивела українську літературу на світовий рівень ", - заявила Тимошенко.

Вона процитувала Лесю Українку: "Знову тьма, І жах, І розбрат. І знов настав єгипетський полон, та не в чужій землі, а в нашій власній ".  За словами Тимошенко, ці рядки залишаються актуальними і сьогодні, "тому що і до цих пір наш народ страждає від поневолювачів - купки корупціонерів і олігархів, які грабують і ділять між собою національне багатство".

" Дійсно, прав Іван Франко, коли сказав про Лесю Українку, що "ця хвора, слабка дівчина - чи не єдиний чоловік на всю нинішню Україна".

Раніше  президент Віктор Янукович на телемості "Розмова з країною", відповідаючи на запитання громадян України в рамках проекту Розмова з країною, привітав жителів міста Новоград-Волинський Житомирської області з 140-річчям від дня народження їхнього землячки Лесі Українки.

Він повідомив, що вранці йому дзвонив голова Житомирської облдержадміністрації і питав, чи не зможе Янукович взяти участь у святкових заходах.

"Я відповів, що, безумовно, у мене не буде часу і, швидше за все, я привітаю Новоград-Волинський з цією прекрасною подією - ювілейною датою 140-ї річниці народження Лесі Українки - по телевізору", - сказав президент.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прес-служба Тимошенко звернулася до журналістів, аби вони попросили лідера "Батьківщини" зачитати кілька рядків з віршів Лесі Українки.

Читайте також:

Герман заявила, що Тимошенко приєдналася до Вітренко

Тимошенко: МВФ дав Україні 1,5 мільярди доларів

Герман: Тимошенко не бачить, як Янукович чудово розмовляє українською

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: