Тимошенко: влада Януковича ошукала кожного українця

Тимошенко заявила про скоєння злочину з боку влади Януковича, підкреслюючи, що у кожної людини з кишені "поцупили" до 25% заробітних плат і пенсій щомісяця.

Влада Віктора Януковича ошукала українців, викрадаючи з кишені кожного до 25% зарплатні. Про це заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

"Смішно сьогодні виглядають політичні переслідування на пустому місці в той час, коли у кожної людини з кишені вкрали до 25% заробітних плат і пенсій щомісяця", - підкреслила вона.

Водночас Тимошенко заявила про необхідність проведення слідчими Генеральної прокуратури розслідування щодо фабрикування чинною владою показників соціально-економічного розвитку країни за 2010 рік.

А також стосовно невиконання законодавства про обов'язкову індексацію заробітних плат, стипендій, пенсій та інших соціальних виплат на рівень справжньої інфляції".

"Я хочу сьогодні офіційно подати заяву про скоєння злочину. Я дуже добре знаю, що з себе представляє Генеральна прокуратура. Я дуже добре знаю, що Генеральна прокуратура є одним цілим з президентом країни, який і дає команду фальсифікувати зростання цін. Але я це роблю не для сьогодення", - наголосила Тимошенко.

За її словами, заяву про злочин вона робить для того, щоб можна було, коли ця влада буде усунута, кожного з них притягнути до кримінальної відповідальності.

Тимошенко погодилась з висновками експертів, відповідно до яких рівень інфляції в 2010 році становив понад 25% у той час, як влада оприлюднила дані про 9-відсотковий рівень інфляції.

Читайте також:

Тимошенко: наступного року в Україні буде голод

Тимошенко залишить у спокої "літнього і втомленого" Азарова

Азаров поклявся, що "гречаного" колапсу більше ніколи не буде

Українські хлібокомбінати підвищать ціни на хліб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: