Тимошенко владнала з Путіним газові проблеми і запросила його в гості

Тимошенко задоволена тим, що їй вдалося налагодити з Путіним конструктивну роботу та взаєморозуміння.

Росія та Україна подолали розбіжності у газовій сфері. Про це заявила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко під час зустрічі в Польщі зі своїм російським колегою Володимиром Путіним.

"Дуже важливо, що за останній рік нам вдалося з Вами, як з керівником уряду (Росії), налагодити конструктивну роботу, взаєморозуміння. На мій погляд, вже можна говорити про те, що ми усунули всі газові проблеми. Принаймні, знаходимося на надійному шляху до того, щоб не мати проблем на цю тему", - заявила Тимошенко.

За її словами, в ході сьогоднішньої зустрічі сторони мають намір обговорити підготовку до чергового засідання комітету з економічного співробітництва російсько-української міждержавної комісії, яке пройде в жовтні цього року. Користуючись нагодою, Тимошенко запросила Путіна на це засідання, яке планується провести в Харкові.

"Я думаю, що ми зможемо зробити істотні кроки вперед і з авіабудування, і в інших областях енергетики, окрім забезпечення газом. У нас прекрасні можливості в атомній енергетиці", - сказала вона.

Тимошенко також запропонувала Путіну обговорити в ході сьогоднішньої зустрічі низку документів, які можуть бути підписані в жовтні.

У свою чергу, прем'єр-міністр РФ Володимир Путін наголосив, що Росія і Україна мають хороші перспективи співпраці в енергетиці, літакобудуванні і низці інших галузей.

"Традиційно концентрується увага на енергетиці, але окрім цього є інші області нашої взаємодії. Ми з Вами по телефону говорили про серйозні можливості у сфері авіації, в літакобудуванні і по інших проблемах", - заявив Путін.

Читайте також:

Тимошенко відмовилась від зустрічі з Туском

Секретаріат Ющенка дав Тимошенко завдання на зустріч із Путіним

Путін привітав Тимошенко з Днем незалежності України

Тимошенко та Путін знову зустрінуться, щоб поговорити про Ющенка

ВідеоТимошенко поговорила з Путіним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: