Тимошенко: влітку Янукович "здасть" Україну Росії

Тимошенко обіцяє "примирити та об’єднати демократичні сили держави для спільного захисту українських інтересів".

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко не виключає, що нова влада готує на літо 2010 року українсько-російські угоди, підписання яких призведе до втрати значної частини стратегічної власності держави.

"Завдяки тому, що громадянське суспільство було небайдужим в цей складний час, 17 травня відклали підписання цілої низки угод. Але якщо ви подивилися останнє інтерв’ю Януковича, то ви зрозуміли, що з порядку денного ніхто ці питання не зняв. Вони просто обирають той час, коли, можливо, суспільство піде на літній відпочинок, коли всі будуть займатися своїми справами і будуть далекими від суспільного життя. І в цей час можуть підписати все, що потім не буде так легко мати зворотного ходу", - заявила Тимошенко сьогодні на прес-конференції у Полтаві.

"Саме тому я намагаюся об’їхати всі області, підтримати створені в областях Комітети захисту України, обговорити, яка наша спільна тактика і стратегія роботи сьогодні, і спробувати примирити демократичні сили, щоб вони не демонстрували протистояння між собою, коли сьогодні такі виклики постають від діючої влади", - цитує лідера БЮТ її прес-служба.

За словами Тимошенко, вона намагається примирити та об’єднати демократичні сили держави для спільного захисту українських інтересів. "Я намагаюсь сьогодні зняти весь той негатив, який накопичився між патріотичними демократичними силами за всі ті попередні роки", - додала вона.

Читайте також:

Опозиція відмовилась від переговорів з Януковичем

Тимошенко розповіла, чому вона програла вибори Януковичу

Тимошенко: Янукович дав команду посадити мене у в'язницю

ВідеоТимошенко: влітку Янукович "здасть" Україну Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: