Тимошенко впевнена, що її посадять, і за ґратами на неї чекає небезпека

Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що судовий процес проти неї завершиться обвинувальним вироком, і що за гратами її життю загрожуватиме небезпека.

Юлія Тимошенко вважає, що судовий процес проти неї завершиться обвинувальним вироком, і що за гратами її життю загрожуватиме небезпека.

Про це вона повідомила в інтерв'ю британському виданню The Times.

"Я ніколи не доставлю (Віктору) Януковичу та його режиму задоволення почути хоч найменший натяк на страх з мого боку. Але якщо чесно поглянути на цю людину та її діяння, стає зрозуміло, що не можна поручитись за мою особисту безпеку. Авторитарні правителі на зразок Януковича зазвичай є жорсткими людьми, які приходять до влади, а потім починають потроху поводитись, як злочинці",- сказала Тимошенко.

Лідер партії "Батьківщина" підкреслила, що результати судового розгляду порушеної проти неї кримінальної справи були підготовлені до початку слухань у суді.

"Я думаю, що моє засудження було вирішено ще до початку судового процесу. У цій частині світу ми, на жаль, занадто добре знайомі з механізмом показового судилища", - зазначила вона.

Юлія Тимошенко повідомила, що зараз читає лекції бірманського лідера опозиції Аун Сан Су Чжі про свободу на радіо ВВС.

"Протягом 20 років бірманські диктатори намагались її зламати, але вона все ще залишається яскравим прикладом. Я чимдуж намагатимусь наслідувати її мужність", - наголосила лідер партії "Батьківщина".

Нагадаємо, у ЗМІ поширилася інформація про те, що Тимошенко буде засуджено, а пізніше амністовано

Раніше голова делегації Європейського парламенту у зв'язках з Україною Павел Коваль закликав переглянути судову справу Юлії Тимошенко.

Читайте також:

ЗМІ: Тимошенко засудять і амністують, Луценка - звільнять

Адвокат: Тимошенко посадять мінімум на 7 років

Тимошенко оголосила себе непричетною до підписування газових угод

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: