Тимошенко впевнена, що її справу "замовив" Янукович

Суддя Родіон Кірєєв оголосив перерву у судовому засіданні до 09.30 середи, 28 вересня.

Лідер партії "Батьківщина", екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко звинувачує прокурорів і суддю в її справі Родіона Кірєєва у виконанні політичного замовлення президента Віктора Януковича.

Як повідомляється на сайті Тимошенко, про це вона заявила у вівторок, 27 вересня, на судовому засіданні.

"Не мають ніякого значення ні закон, ні Конституція, ні справедливість у цьому судовому процесі. Я переконана, що кожне слово, яке говорять тут прокурори, які говорить суддя, узгоджується безпосередньо з Януковичем, і посередництво Адміністрації його є очевидним. І тому немає ніяких сумнівів, що все це робиться на політичне замовлення Януковича", - підкреслила Тимошенко.

Після оголошення стороною державного обвинувачення заяви про необхідність призначення Тимошенко покарання у вигляді позбавлення волі на 7 років екс-прем'єр звернулася до присутніх у залі народних депутатів: "Я вас прошу: не припиняйте боротьбу по захисту людей і по захисту України. Не зупиняйтеся ні на хвилину, тому що при владі – режим окупантів, і ви мусите зробити все, щоб вони з України пішли. Це ваша відповідальність разом з усіма опозиційними силами".

Після цього головуючий у судовому процесі з розгляду справи Тимошенко суддя Печерського районного суду міста Києва Родіон Кірєєв оголосив перерву у судовому засіданні до 09.30 середи, 28 вересня.

Читайте також:

Прокурор просить для Тимошенко 7 років тюрми

Власенко розповів, що його вразило у матеріалах справи Тимошенко

Вища рада юстиції оцінить суддів Тимошенко і Луценка лише після вироків

Спостерігачі попросили Януковича розібратися з українськими суддями

Тимошенко потрапила в число найнебезпечніших злочинців

Янукович пропонує не судити за економічні злочини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: