Тимошенко впевнена, що отримає 227 голосів

Тимошенко упевнена, що її кандидатуру на посаду прем`єр-міністра України підтримають 227 депутатів.

”Я відчуваю, що 227 голосів, які складає демократична коаліція, проголосують за склад уряду і за прем`єра. У мене є таке переконання”, - сказала Ю.Тимошенко в інтерв`ю 5-му каналу.

”Я думаю, що більше голосів, ніж 227, не буде, але 227 голосів, упевнена, буде за формування нової влади”, - додала вона.

Крім того, лідер БЮТ висловила сум з приводу того, що їй не вдалося у понеділок провести зустріч із фракцією Партії регіонів.

Зустріч з фракціями Партії регіонів, Комуністичної партії та Блоку Литвина мають відбутися у вівторок до початку засідання парламенту, зазначає “Українська правда”.

Водночас, член фракції Партії регіонів Тарас Чорновіл заявив, що на засіданні фракції було прийнято наступне рішення: ”Перший пункт – не голосувати взагалі за Юлію Тимошенко, жодного голосу не давати. Але другий момент – допомогти провести голосування чесно. Ми будемо дуже серйозно контролювати присутність людей в залі від коаліції”.

”Єдиний може бути випадок, якщо будуть створюватися якісь перешкоди з нашого боку, – якщо буде голосування усупереч нормі Конституції щодо голосування депутатом особисто”, - заявив регіонал.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: