Тимошенко впевнена, що Україна приречена жити в мирі з Росією

Прем'єр зазначила, що, оскільки Росія є географічним сусідом України, необхідно налагоджувати взаємовигідні відносини між країнами.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що період світової фінансової кризи сприятливий для переосмислення відносин України і Росії. Про це сказано в статті Тимошенко, опублікованій у щотижневику Newsweek (США).

"Попри всі страхи та недовіру, які ми успадкували, послаблення напруження з Росією є в наших спільних інтересах. Альтернатива – дозволити нашому минулому залишатись для нас пасткою", - йдеться у статті, оприлюдненій офіційним сайтом Юлії Тимошенко.

Прем'єр зазначила, що, оскільки Росія є географічним сусідом України, необхідно налагоджувати взаємовигідні відносини між країнами.

"Ми приречені мати за сусіда Росію. Тому побудова взаємовигідних відносин між нашими країнами – це наше спільне завдання з людьми, які правлять в Кремлі. І ми повинні робити це саме тоді, коли після багатьох років переоцінки цінностей Росія відновила впевненість у собі, яку деякі наші сусіди вважають агресивністю", - вважає вона.

Тимошенко нагадала, що глобальна фінансова криза позначила межі міжнародних амбіцій Росії.

"Тому лідери Росії повинні усвідомлювати, що їхній країні, так само як Україні та іншим країнам Центральної й Східної Європи, потрібен міцний мир - у випадку Росії для того, щоб диверсифікувати свою економіку від її вузького, часто неефективного базування на природних ресурсах", - вважає вона.

На думку прем'єра, Росія вже почала усвідомлювати свою відповідальність перед сусідами за минуле.

Зокрема, вона нагадала, що прем'єр-міністр Росії Володимир Путін у вересні 2009 року засудив пакт Ріббентропа-Молотова, тим самим продемонструвавши, що Росія починає визнавати глибину історичних ран, яких вона завдала своїм сусідам.

Читайте також:

Тимошенко зізналася, що їй приємні компліменти Путіна

Янукович звинуватив Тимошенко у підлабузницьких відносинах з Росією

Путін назвав Тимошенко "її превосходительством"

У Яценюка вважають, що Кремль ставить і на Януковича, і на Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: