Тимошенко впевнена, що Ющенко і Янукович змовилися, щоб її "кинути"

Прем’єр вважає, що її свідомо втягнули в переговорний процес щодо коаліції, щоб дискредитувати і брутально "кинути".

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко підозрює, що президент Віктор Ющенко і лідер Партії регіонів Віктор Янукович змовилися, щоб втягнути її у переговори щодо створення широкої коаліції.

Про це вона сказала в ефірі "5 каналу".

"Зараз, коли все це зруйновано, навіть думаю про те, чи не змовилися Янукович і Ющенко між собою, щоб втягнути мене в переговорний процес, тому що вони розуміють, що для країни іншого виходу немає", - заявила прем’єр.

"І я, як людина, яка сьогодні несе відповідальність перед людьми і перед майбутнім, як країна вийде з кризи, однозначно пішла на цей переговорний процес", - зазначила Тимошенко.

"Я думаю, може вони мене втягнули свідомо, для того, щоб дискредитувати, потім так брутально "кинути", як кажуть в середовищі Партії регіонів. Може це було навмисне така програма спланована", - сказала вона.
Прем’єр вважає, що "те, що зробилося з абсолютно позитивних і вірних кроків, говорить тільки про те, що це було сплановано, розраховано для такої потужної дискредитації".

"Але я хочу просто сказати цим людям, обом Вікторам, що можна так поводитися з Тимошенко. Можливо у них така мораль, така совість і такий рівень поведінки, але не можна так з країною поводитися", - наголосила Тимошенко.

Тимошенко також підкреслила,що Янукович поступив дуже непорядно, "вийшовши з переговорного процесу, "кинувши" всіх і зруйнувавши шанс України перейти до антикризових дій".

Тимошенко також підкреслила три причини, чому Янукович вийшов з переговорного процесу. По-перше, на базі змін до Конституції не було ніяких преференцій для будь-яких кандидатів в президенти. По-друге, не влаштував формат виборів президента.

"Третя причина – це просто страх брати на себе відповідальність", - зазначила Тимошенко.

"Категорично хочу спростувати твердження, що це була спроба об'єднання БЮТ з ПР. Об'єднання було всіх політичних сил в парламенті, а не БЮТ та ПР. Країні потрібно сьогодні вийти з кризи не зруйнованою, не з мільйонами людей на вулиці без роботи... Я не хочу цього, саме тому в усіх країнах світу сьогодні йдуть об'єднавчі процеси. Заради того, щоб поставити інтереси людей вище за свої особисті", - сказала вона.

Тимошенко визнала, що в неї не вистачило аргументів об'єднати всіх політиків країни, однак підкреслила, що не стане на позицію, що президент має обиратися в парламенті.

Читайте також:

Луценко стверджує, що це він зірвав коаліцію ПР і БЮТ

Тимошенко: "ширку" зруйнували істерики Ющенка і страхи Януковича

БЮТ написав власну Конституцію

БЮТ все ще просить ПР створити "ширку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: