Тимошенко: ВР подолає вето Ющенка на закон про "Артек"

Прем'єр вважає вето на закон про держпідтримку "Артека" "викликом всьому суспільству" і обіцяє подолати його вже наступного тижня.

Фракція БЮТ ініціюватиме у Верховній раді подолання вето президента на закон про державну підтримку дитячого центру "Артек".

Про це заявила прем`єр Юлія Тимошенко на засіданні уряду.

"Накладення вето на закон про "Артек" - це просто сьогодні виклик не лише дітям, а всьому суспільству, тому ми наполягатимемо на тому, щоб у перший тиждень роботи Верховної ради першим питанням було поставлено питання подолання цього вето і нормальне фінансування "Артеку", - сказала Тимошенко.

Прем`єр-міністр також повідомила, що сьогодні на засіданні уряду планується заслухати звіт про стан справ у міжнародному дитячому центрі "Артек".

"Я хотіла б, щоб ми сьогодні почули про всі кроки, які робить уряд для того, щоб діти нормально жили і навчалися у відомій світовій здравниці "Артек", - додала вона.

Нагадаємо, 20 лютого Ющенко заветував закон про державну підтримку і особливості функціонування дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія", ухвалений Верховною радою 3 лютого.

На думку глави держави, ухвалений закон має ряд недоліків, які створюватимуть перешкоди в роботі цих дитячих установ.

Зокрема, як заявив 23 лютого перший заступник глави Секретаріату президента Олександр Шлапак, Ющенко заветував закон про підтримку "Артеку" з метою збереження в державній власності 2,8 гектарів землі.

Шлапак зазначив, що це вето жодним чином не заблокувало діяльність цих дитячих центрів.

"Президент не міг не побачити, що в законі при визначенні розміру земельних ділянок, які надані в постійне користування центру "Артек" і належать до земель державної власності і не підлягають відчуженню, не врахована земельна ділянка розміром 2,8 гектара колишнього пансіонату "Аю-Даг" (з пляжною зоною), який розташований в "Артеку" на праві господарського ведення", - говорилося у повідомленні.

"Це дозволить зберегти його в державній власності", – сказав Шлапак. Він зазначив, що це зауваження є принциповим.

При цьому він нагадав, що Ющенко підписав закон про внесення зміни держбюджету на 2009 рік, який передбачає збільшення фінансування дитячого центру ”Артек”.

Читайте також:

Кабмін і ВР відмовились дати свої гроші "Артеку"

В "Артеці" розпочалася перша зміна

Томенко вважає вето президента щодо "Артека" неадекватним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: