Тимошенко: ВР подолає вето Ющенка на закон про "Артек"

Прем'єр вважає вето на закон про держпідтримку "Артека" "викликом всьому суспільству" і обіцяє подолати його вже наступного тижня.

Фракція БЮТ ініціюватиме у Верховній раді подолання вето президента на закон про державну підтримку дитячого центру "Артек".

Про це заявила прем`єр Юлія Тимошенко на засіданні уряду.

"Накладення вето на закон про "Артек" - це просто сьогодні виклик не лише дітям, а всьому суспільству, тому ми наполягатимемо на тому, щоб у перший тиждень роботи Верховної ради першим питанням було поставлено питання подолання цього вето і нормальне фінансування "Артеку", - сказала Тимошенко.

Прем`єр-міністр також повідомила, що сьогодні на засіданні уряду планується заслухати звіт про стан справ у міжнародному дитячому центрі "Артек".

"Я хотіла б, щоб ми сьогодні почули про всі кроки, які робить уряд для того, щоб діти нормально жили і навчалися у відомій світовій здравниці "Артек", - додала вона.

Нагадаємо, 20 лютого Ющенко заветував закон про державну підтримку і особливості функціонування дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія", ухвалений Верховною радою 3 лютого.

На думку глави держави, ухвалений закон має ряд недоліків, які створюватимуть перешкоди в роботі цих дитячих установ.

Зокрема, як заявив 23 лютого перший заступник глави Секретаріату президента Олександр Шлапак, Ющенко заветував закон про підтримку "Артеку" з метою збереження в державній власності 2,8 гектарів землі.

Шлапак зазначив, що це вето жодним чином не заблокувало діяльність цих дитячих центрів.

"Президент не міг не побачити, що в законі при визначенні розміру земельних ділянок, які надані в постійне користування центру "Артек" і належать до земель державної власності і не підлягають відчуженню, не врахована земельна ділянка розміром 2,8 гектара колишнього пансіонату "Аю-Даг" (з пляжною зоною), який розташований в "Артеку" на праві господарського ведення", - говорилося у повідомленні.

"Це дозволить зберегти його в державній власності", – сказав Шлапак. Він зазначив, що це зауваження є принциповим.

При цьому він нагадав, що Ющенко підписав закон про внесення зміни держбюджету на 2009 рік, який передбачає збільшення фінансування дитячого центру ”Артек”.

Читайте також:

Кабмін і ВР відмовились дати свої гроші "Артеку"

В "Артеці" розпочалася перша зміна

Томенко вважає вето президента щодо "Артека" неадекватним

ВідеоВР подолає вето Ющенка на закон про "Артек"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: